Olga Bołądź ukrywa związek z Mikołajem Roznerskim
ONS

Bołądź i Roznerski budują wspólny dom. Chcą żyć jak Villas

Olga Bołądź ukrywa związek z Mikołajem Roznerskim
ONS

Związek Olgi Bołądź i Mikołaja Roznerskiego budzi wielkie emocje. Kiedy oboje pojawili się na konferencji TVP fotoreporterzy czekali na ich wspólne zdjęcia. Niestety, para unikała takiej sytuacji jak ognia. Wszystko ma jednak swoje wytłumaczenie. Przypomnijmy: Bołądź i jej nowy facet przyszli na imprezę TVP. Zakochani nie pozowali razem, ale...

Dziś coraz trudniej jest im ukryć swoją miłość, choć nadal uchodzą za najbardziej tajemniczą parę w show-biznesie. Niedawno zostali przyłapani podczas zakupów w jednej z galerii handlowych wraz ze swoimi dziećmi - synem Olgi, Brunonem oraz synem Mikołaja, Antkiem. Aktorzy na przekór wszystkim postanowili stworzyć nowoczesną rodzinę.

Oboje są po przejściach, jednak chcą w końcu się ustatkować. Teraz para wybuduje dom.
 Jak dowiedziało się "Show", Bołądź będzie w nim prowadzić schronisko dla bezdomnych psów, a Roznerski już kupuje stare meble, ponieważ lubi styl retro. Podobnie wyglądała posiadłość Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że historia diwy nie powtórzy się w przypadku Mikołaja i Olgi.

Życzymy więc powodzenia. 

Zobacz: Bołądź nigdy nie powiedziała tyle o swoim życiu. Zdradziła kto jest dla niej najważniejszyOlga Bołądź na planie filmu: 

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23