Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski na konferencji TVP
ONS
Newsy

Bołądź i jej nowy facet przyszli na imprezę TVP. Zakochani nie pozowali razem, ale...

Uwagę zwracał jeden szczegół

Związek Olgi Bołądź i Mikołaja Roznerskiego wzbudza sporo emocji. Ciężko się dziwić - oboje dla nowej miłości porzucili dotychczasowych partnerów, z którymi wychowywali dzieci. Przystojny aktor sam podgrzał atmosferę swoim ostatnim wywiadem, w którym po raz pierwszy mówi o zakończeniu poprzedniej relacji. Przypomnijmy: Nowy facet Bołądź zostawił dla niej matkę swojego syna. Ma wyrzuty sumienia

Wczoraj zakochani mieli pierwszą okazję, aby pokazać się publicznie razem - oboje pojawili się bowiem na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Do wspólnych zdjęć jednak nie doszło i każde z nich pozowało osobno. Paparazzi próbowali uchwycić ich razem za kulisami, ale nie mieli szczęścia. Nikt jednak nie miał wątpliwości, że para szykowała się tego wieczoru razem do wyjścia - stylizacje Bołądź i Roznerskiego idealnie do siebie pasowały, szczególnie pod względem kolorystycznym. Dopasowywanie wzajemnego ubioru to rzecz szalenie urocza, szkoda, że nie uwieczniona na zdjęciach.

Ładna z nich para?

Zobacz: Mokra Bołądź na okładce magazynu. Chwali się bardzo płaskim brzuchem

Olga Bołądź na prezentacji ramówki TVP

 

Gwiazdy na prezentacji ramówki TVP:

Olga Bołądź ukrywa związek z Mikołajem Roznerskim
ONS
Newsy
Bołądź i Roznerski budują wspólny dom. Chcą żyć jak Villas
Inwestycja z rozmachem

Związek Olgi Bołądź i Mikołaja Roznerskiego budzi wielkie emocje. Kiedy oboje pojawili się na konferencji TVP fotoreporterzy czekali na ich wspólne zdjęcia. Niestety, para unikała takiej sytuacji jak ognia. Wszystko ma jednak swoje wytłumaczenie. Przypomnijmy: Bołądź i jej nowy facet przyszli na imprezę TVP. Zakochani nie pozowali razem, ale... Dziś coraz trudniej jest im ukryć swoją miłość, choć nadal uchodzą za najbardziej tajemniczą parę w show-biznesie. Niedawno zostali przyłapani podczas zakupów w jednej z galerii handlowych wraz ze swoimi dziećmi - synem Olgi, Brunonem oraz synem Mikołaja, Antkiem. Aktorzy na przekór wszystkim postanowili stworzyć nowoczesną rodzinę. Oboje są po przejściach, jednak chcą w końcu się ustatkować. Teraz para wybuduje dom.  Jak dowiedziało się "Show", Bołądź będzie w nim prowadzić schronisko dla bezdomnych psów, a Roznerski już kupuje stare meble, ponieważ lubi styl retro. Podobnie wyglądała posiadłość Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że historia diwy nie powtórzy się w przypadku Mikołaja i Olgi. Życzymy więc powodzenia.  Zobacz:  Bołądź nigdy nie powiedziała tyle o swoim życiu. Zdradziła kto jest dla niej najważniejszy Olga Bołądź na planie filmu: 

Znana aktorka w kreacji Agnieszki Dygant
ONS
Newsy
Dygant zachwyciła na imprezie piękną kreacją. Teraz w identycznej pokazała się inna aktorka
Kto wybrał ten sam model?

Jaki jest największy modowy koszmar celebrytek? Pokazać się w tej samej kreacji co koleżanka. Oczywiście szczytem jest, gdy taka sytuacja ma miejsce na jednej imprezie, ale to na szczęście zdarza się rzadko. Jednak niektóre modele sukienek są tak popularne, że widujemy w nich więcej niż jedną gwiazdę. Przypomnijmy: Ola Szwed zachwyciła w bajkowej kreacji na imprezie. Ale to nie ona miała ją pierwsza Nieco ponad dwa tygodnie temu na prezentacji jesiennej ramówki TVN, w czerwonym kombinezonie zachwyciła fotoreporterów Agnieszka Dygant . Gwiazda rzadko pojawia się na salonach, ale za każdym razem robi doskonałe wrażenie. Na identyczną kreację postawiła też wczoraj Anna Gzyra podczas prezentacji ramówki TVP. Świeżo upieczona małżonka dobrała inne dodatki i prezentowała się równie dobrze, co jej koleżanka z konkurencyjnej stacji. A waszym zdaniem która wypadła lepiej? Zobacz: Gzyra miała wymarzoną suknię ślubną. Nie obyło się jednak bez poważnego problemu   Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVP:

Mikołaj Roznerski
ONS.pl
Newsy
Mikołaj Roznerski bez Marceliny Zawadzkiej na prezentacji jesiennej ramówki TVP! Co się stało?!
Mikołaj Roznerski bez Marceliny Zawadzkiej na prezentacji jesiennej ramówki TVP! Co się stało?!

Mikołaj Roznerski pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Niestety, aktorowi nie towarzyszyła jego ukochana, Marcelina Zawadzka ! Para jeszcze nigdy nie pojawiła się razem na salonach, ale mogło się wydawać, że tym razem zrobi wyjątek. Co się stało?   Mikołaj Roznerski bez Marceliny Zawadzkiej na jesiennej ramówce TVP   Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą od kilku miesięcy. Zakochanych często przyłapują paparazzi na randkach czy nawet na siłowni. Ostatnio Marcelina Zawadzka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej relacji z Mikołajem . Dlaczego więc aktor sam zjawił się na prezentacji jesiennej ramówki?   Wszystkich fanów tej uroczej pary uspokajamy - na szczęście ta sytuacja nie ma nic wspólnego z kryzysem w związku. Marcelina Zawadzka po prostu jest... chora! Gwiazda postanowiła zostać w domu i nabrać sił. Życzymy dużo zdrowia! :)   Zobacz:  Mikołaj Roznerski zrobił coś specjalnego dla Marceliny Zawadzkiej? Aktor wyznał nam, że...   Przeczytaj też:  Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski razem na siłowni! Ależ oni są sexy nawet na treningu! ZDJĘCIA   Mikołaj Roznerski przyszedł sam na prezentację jesiennej ramówki TVP   Ukochana aktora - Marcelina Zawadzka - została w domu

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner