Środowy mecz Polaków z Argentyną wywołał ogromne emocje wśród WAGs. Kibice do ostatniej minuty nie byli pewni, czy nasza reprezentacja awansuje z grupy na mundialu w Katarze. Jeszcze większe napięcie może towarzyszyć im w niedzielę, 4 grudnia. Nasza kadra powalczy z Francją o ćwierćfinał. Jak tylko okazało się, że to Trójkolorowi będą kolejnymi rywalami Biało-Czerwonych, żona Grzegorza Krychowiaka otrzymała mnóstwo wiadomości od internautów. Celia nie będzie trzymała kciuków za męża?!

Reklama

Żona Grzegorza Krychowiaka zdradziła, jakiej drużynie będzie kibicowała w meczu Polska — Francja

Ukochana Grzegorza Krychowiaka jest jedną z nielicznych WAGs, które nie pochodzą z Polski. Nasz reprezentant poznał Celię w luksusowym sklepie. Wybranka, z którą ożenił się w 2019 roku, urodziła się we Francji. Nic dziwnego, że gdy okazało się, że Trójkolorowi są rywalem naszej kadry, internauci chcieli się dowiedzieć, komu będzie kibicowała.

Instagram @celiajaunat

Zobacz także: Tak Marina dziękowała Wojciechowi Szczęsnemu po meczu! Syn go rozczulił

Celia Krychowiak przyznała na InstaStories, że dostała już trochę pytań w związku z nadchodzącym meczem. Kibice są ciekawi, co wygra: przywiązanie do ojczyzny, czy miłość do męża?

Otrzymałam pytania o to, której drużynie będę kibicowała w następnym meczu... - napisała.
Zawsze [przyp. red. - kibicuję] Polsce! - dodała.

Na dowód tego, że kibicuje reprezentacji Polski, opublikowała zdjęcie swoich wcześniejszych komentarzy. W jednym z nich napisała: "Brawo, Polska! Dawaj!".

Zobacz także
Instagram/celiajunat

Zobacz także: Nie tylko Anna Lewandowska i Marina. Tak polskie WAGs wspierają polskich piłkarzy w meczu z Argentyną

Biało-Czerwoni będą mogli znów liczyć na duże wsparcie. W środę Anna Lewandowska z Klarą na rękach kibicowała reprezentacji w starciu z Arabią Saudyjską, a teraz z pewnością wszyscy będą trzymać kciuki za naszych piłkarzy w meczu Polska - Francja.

Reklama

Spodziewaliście się, że Celia Krychowiak jednak będzie za Polską?

Instagram @celiajaunat
Reklama
Reklama
Reklama