Urlopy piłkarzy powoli dobiegają końca, ale Anna i Robert Lewandowscy nie mają powodów do narzekania, ponieważ za nimi jedne z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących wakacji w życiu. Jedna z najpopularniejszych par wygrzewała się w słonecznej Hiszpanii, chwaląc się wyrzeźbionymi sylwetkami. Jednak nie tylko Lewandowscy zadbali o formę w tym sezonie.

Reklama

Niedawno efektami ciężkiej pracy na siłowni pochwaliła się również żona jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy reprezentacji Polski, Grzegorza Krychowiaka. Celia Krychowiak pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda jej brzuch. Jest forma!

Żona Grzegorza Krychowiaka zaprezentowała mięśnie brzucha. Przebiła Annę Lewandowską?

Pochodząca z Francji żona Grzegorza Krychowiaka uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet wśród partnerek polskich piłkarzy. Celia Krychowiak jest aktywna w mediach społecznościowych i nie boi się publikować odważnych zdjęć w bieliźnie czy stroju kąpielowym. Przy okazji lubi też się pochwalić sylwetką, o którą najwyraźniej mocno dba.

Zobacz także: Robert Lewandowski szczerze po pożegnaniu z Monachium: "Ostatnie tygodnie były bardzo trudne"

Instagram @celiajaunat

Pod koniec czerwca Celia i Grzegorz Krychowiak bawili się na urlopie w Ekwadorze. Podczas wakacji Francuzka pokazała fotografię, na której widać brzuch z mocno zarysowanymi mięśniami. Niedawno żona reprezentanta Polski pochwaliła się podobnym kadrem na InstaStories. Najwyraźniej chce utrzymać formę przynajmniej do końca lata.

Zobacz także
Instagram @celiajaunat

Nie jest tajemnicą, że wybranki piłkarzy dużo pracują nad swoim wyglądem. W trakcie pobytu w Hiszpanii Anna i Robert Lewandowscy pochwalili się muskulaturą. Według niektórych fanów to najbardziej wysportowana para w polskim show-biznesie. Jak widać, konkurencja jednak rośnie.

Instagram @celiajaunat
Instagram @celiajaunat

Zobacz także: Anna Lewandowska żegna się z Monachium. Poruszające słowa

Reklama

Jak wam się podobają zdjęcia Celii? Myślicie, że żona Grzegorza Krychowiaka może konkurować z Anną Lewandowską?

Instagram @celiajaunat
Instagram @celiajaunat
Instagram @celiajaunat
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama