Almette
Mat. prasowe

To on wygrał dom w górach w loterii Almette! Zobaczcie zdjęcia - jest czego czego zazdrościć!

Almette
Mat. prasowe

Za nami trzecia już edycja loterii "DOM OD ALMETTE". Nagrodę główną, czyli w pełni wyposażony, drewniany dom u podnóża Tatr, wygrał pan Arek z Piekar Śląskich. Tuż przed Świętami odbyło się uroczyste wręczenie kluczy do domku, podczas którego nie zabrakło wzruszeń oraz ogromnej radości zwycięzcy i organizatorów.

Jesteś na etapie meblowania nowego domu i nie chcesz przekroczyć zaplanowanego budżetu? To czas na zakupy i oferowane przez sklep Agata promocje!

Dom w górach od Almette 

Trzecia edycja loterii Almette zakończyła się rekordową ilością zarejestrowanych kodów. Po raz kolejny można było wygrać codzienne nagrody pieniężne, a nagrodą główną był - przepiękny, całoroczny i w pełni wyposażony drewniany dom z widokiem na góry, położony w urokliwej miejscowości Czerwienne w okolicach Zakopanego. W sumie wartość wszystkich nagród wyniosła ponad milion złotych! W tej edycji loterii największe szczęście uśmiechnęło się do Pana Arka z Piekar Śląskich, który na finał przyjechał ze swoją narzeczoną Kasią oraz rodzicami – Teresą i Grzegorzem. Arek z zawodu jest piekarzem i pracuje w rodzinnej piekarni, która ma ponad 30 lat tradycji. Właściciel domku Almette podczas odbioru kluczy nie krył ogromnych emocji:

„Zawsze marzyłem o domku w górach, przyjeżdżam tu bardzo często, zarówno zimą jak i latem. Wiedziałem o dwóch poprzednich edycjach loterii Almette, bo od lat kupuję ten serek. Gdy o nowej edycji loterii powiedziała mi moja narzeczona Kasia, postanowiliśmy spróbować raz jeszcze”. – mówi Pan Arek. „Od początku mieliśmy przeczucie, że wygramy. Dom jest zjawiskowy, przepiękny, dopracowany w każdym szczególe. Jestem naprawdę szczęśliwy!

Zwycięzcę szczególnie zachwyciło perfekcyjne wykończenie i pełne wyposażenie nowego domu. Został on bowiem w pełni urządzony – można w nim od razu zamieszkać. Organizatorzy loterii zadbali o wszystkie szczegóły – nowoczesny sprzęt AGD, serwis porcelany, sztućce, a nawet ręczniki czy eleganckie detale wystroju wnętrz jak lampiony, kwiaty, książki, które stworzyły klimat pełen ciepła i relaksu. W salonie stanęła przepiękna choinka, która podkreśliła przedświąteczną atmosferę. W domku Almette nie mogło zabraknąć także kominka oraz hamaka, z którego Pan Arek i jego narzeczona będą mogli podziwiać widok na Tatry.

konkurs_almette_dom_w_gorach
Mat. prasowe

Na zdjęciu zwycięzca loterii Pan Arek z Piekar Śląskich, z narzeczoną Kasią, rodzicami oraz Jacek Kostka Wiceprezes Zarządu Hochland Polska, Katarzyna Ciecieręga Marketing Manager w Hochland Polska, Jacek Wyrzykiewicz PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska oraz Robert Wiśniewski z Grasp Group.

Uroczystość przekazania kluczy 

Uroczystość przekazania kluczy zwycięzcy loterii Almette odbyła się 18 grudnia. Powitaniu laureata w nowym domu towarzyszyło przecięcie wstęgi, gromkie brawa i niekończące się gratulacje. Nagrodę zwycięzcy przekazał Jacek Kostka – Wiceprezes Zarządu Hochland Polska. 

Po raz kolejny zainteresowanie akcją przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, bo drewniany całoroczny dom w górach to marzenie Polaków. Nagroda jest nie tylko cenna, ale nie wymaga czasu i stresu budowy – wszystko jest gotowe. Zapewniam, że w urządzanie domu włożyliśmy mnóstwo serca i zadbaliśmy o każdy szczegół (nawet piękny widok na Tatry), aby zwycięzca i jego Rodzina czuli się tutaj jak najlepiej. Bardzo się cieszę, że domek trafił w dobre ręce, a Almette znów mogło spełnić marzenia. - mówi Katarzyna Ciecieręga Marketing Manager w Hochland Polska.

Specjalnie na tę okazję przygotowano tort w kształcie domku, a o pyszny poczęstunek z serkami Almette zadbał ambasador marki szef kuchni – David Gaboriaud. Goście mogli skosztować wyjątkowych dań: kwaśnicy na wywarze z jagnięciny, którą zaserwowano z moskalami z serkiem Almette z ziołami, zupy krem z topinamburem i akcentem Almette z chrzanem, a także wspaniałych pierogów z gęsiną oraz pierogów z kaszą gryczaną, suszoną miętą oraz Almette śmietankowym. Goście mogli spróbować także pysznej bezy, która wypełniona była Almette jogurtowym i owocami.

konkurs_almette_dom_w_gorach
Mat. prasowe

Zobaczcie wyjątkowe wnętrza tego pięknego domu! 

konkurs_almette_dom_w_gorach
Mat. prasowe

konkurs_almette_dom_w_gorach
Mat. prasowe

konkurs_almette_dom_w_gorach
Mat. prasowe

konkurs_almette_dom_w_gorach
Mat. prasowe

dom_w_gorach_almette
Mat.prasowe

 

Materiał powstał we współpracy z marką Almette

Więcej na temat konkurs
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22