W nowym serialu TVN "Na noże" Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński, którzy grają w nim główne role, będą się kłócić na noże... Aktorzy opowiedzieli o swoich postaciach. Zieliński gra w "Na noże" 33-letniego Jacka, mistrza sztuki kulinarnej, który z dnia na dzień postanawia zmienić swoje życie i otworzyć własny biznes. Z tego powodu rywalizuje z innym znanym kucharzem Darkiem, w którego rolę wciela się Piotr Stramowski, a to nie jest łatwy przeciwnik.

Darek jest ciężki w kontaktach, ma problemy z kontaktem międzyludzkim. Ciężko jest mu w grupie, więc woli czuć się wyjątkowy i wymaga tego od ludzi, żeby go tak traktowali. Przez to jest nielubiany, wkurzający i egocentryczny. Jest to ciemny charakter - opowiada o swojej roli Stramowski.

Wojciech Zieliński uważa, że to będzie prawdziwy pojedynek na osobowości.

Pojedynek samców z dwóch biegunów. Ta historia opiera się na konfrontacji i walce - opowiada Zieliński.

Jacek, bardzo otwarty, zależy na jakości, żeby ludzie byli zadowoleni. Darka interesują pieniądze, sława, jest zdolny nie jest tylko bucem. Wiedza molekularna to jest jego konik - opowiada o postaciach Stramowski.

Teraz są nagrywane dwa pierwsze odcinki. Potem będzie przerwa, a po niej plan serialu "Na noże" ruszy na dobre.

Trzeba jednak przyznać, że do głównych rol wybrano bardzo przystojnych aktorów. Aż trudno się zdecydować komu kibicować.

Zobacz także: Z "Pitbulla" do TVN-u! Piotr Stramowski gwiazdą nowego serialu TVN! Kto jeszcze w nim zagra?

 

Piotr Stramowski jako Darek w "na noże".

Na noże, Stramowski, Zieliński
X-News

 

Wojciech Zieliński jako Jacek w "Na noże".

Na noże, Stramowski, Zieliński
X-News

 

Plan serialu "Na noże".

Na noże, Stramowski, Zieliński
X-News