4 września miała odbyć się rozprawa rozwodowa Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, którzy rozstali się prawie rok temu. Rozwód miał być tylko formalnością, ale w ostatniej chwili sprawa w sądzie została odwołana. Czy małżonkowie zdecydowali się na ratowanie swojego związku?

Reklama

Sprawa rozwodowa Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke została odwołana w ostatniej chwili

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się na planie filmu "W spirali" i jak sami twierdzą, była to miłość od pierwszego wejrzenia. W 2016 roku powiedzieli sobie "tak" wśród rodziny i bliskich znajomych, a trzy lata później na świat przyszła ich córka Helenka. W październiku 2022 roku para poinformowała o swoim rozstaniu. Aktorka przyznała, że w ich związku zaczęły pojawiać się problemy.

Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo. My prowadziliśmy naprawdę bardzo śmieszne życie. Byliśmy w show-biznesie taką hollywoodzką parą, co sobie totalnie wymyśliliśmy w polskich warunkach i to było mega — powiedziała w podcaście u Żurnalisty.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Piotr Stramowski wydał oświadczenie w sprawie rzekomej odpowiedzi na wywiady Katarzyny Warnke. Teraz się tłumaczy!

Rozprawa rozwodowa Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego była wyznaczona na 4 września. Media donoszą, że została ona odwołana w ostatniej chwili. Warto podkreślić, że rozprawa miała potrwać zaledwie 20 minut, co oznacza, że małżonkowie musieli dojść wcześniej do porozumienia, a spotkanie w sądzie miało być tylko formalnością. Według ustaleń "Super Expressu" rozprawa została przeniesiona na 16 października.

Piotr Stramowski obecnie jest w związku z Natalią Krakowską, którą poznał na planie "Fighter". Natomiast Katarzyna Warnke chroni swojej prywatności i nie zdradziła, czy się z kimś spotyka.

East News Bartosz Krupa

Zobacz także: Katarzyna Warnke o rozstaniu z Piotrem Stramowskim: "Rozjechaliśmy się"

Reklama

Po rozstaniu para utrzymuje dobre relacje. Ostatnio Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie z Piotrem Stramowskim po tym, jak rozpętała się burza po jej ostatnim wywiadzie. Aktor z kolei opublikował na swoim Instagramie nagranie z wymownym przesłaniem, które internauci odebrali jako szpilkę wbitą byłej partnerce. Aktorka szybko zareagowała i stanęła w obronie byłego partnera.

NOTA BENE: Zostawcie gościa w spokoju. Jest spoko! Nawet więcej niż spoko — napisała Warnke.

East News Agnieszka Sniezko
Reklama
Reklama
Reklama