Piotr Stramowski w brodzie

Z "Pitbulla" do TVN-u! Piotr Stramowski gwiazdą nowego serialu TVN! Kto jeszcze w nim zagra?

Piotr Stramowski w brodzie

"Na noże" to nowy serial TVN-u! W miniony weekend ruszyły prace nad nowym serialem stacji, w którym jedną z głównych ról zagra Piotr Stramowski. Produkcja jest oparta na autorskim pomyśle TVN-u i pierwszy odcinek zostanie wyemitowany po wakacjach. O czym będzie produkcja? Bohaterem serialu "Na noże" jest 33-letni Jacek ( w tej roli Wojciech Zieliński) - mistrz sztuki kulinarnej, który z dnia na dzień postanawia zmienić swoje życie i otworzyć własny biznes. Ta decyzja sprawia, że między nim, a innym znanym kucharzem, w którego wciela się Piotr Stramowski, dochodzi do ostrej rywalizacji.

Opowiadamy o rywalizacji dwóch szefów kuchni, bo wiadomo, że noże służą do różnych rzeczy. Jest zabawnie i wesoło - wyjaśnia portalowi wirtualnemedia.pl Oriana Kujawska-Dowjat, kierownik literacki ds. seriali TVN.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl w obsadzie pojawią się także m.in. Weronika Książkiewicz (Wiola), Piotr Stramowski (Darek), Joanna Jarmołowicz (Zuza), Piotr Głowacki (Patryk), Dominika Kluźniak (Magda żona Patryka), Antoni Pawlicki (Serafin), Elżbieta Kępińska (babcia Janina) Marzena Trybała (matka Beata), Jan Frycz (ojciec Marian) oraz Witold Dębicki (dziadek Antoni). Producentem serialu jest Dorota Chamczyk, która tworzyła dla TVN takie hity jak „Magda M.”, „Teraz albo nigdy” czy „Lekarze”, a ostatnio „Aż po sufit!”.

Po wakacjach pojawi się też drugi sezon "Drugiej Szansy" z Małgorzatą Kożuchowską. Produkcja okazała się hitem. Jak widać stacja postanowiła pójść za ciosem i wyprodukować kolejny hitowy serial.

 

Zobacz: „Druga Szansa”: Kto kim jest w nowym serialu TVN!?

 

Piotr Stramowski zagra w nowym serialu TVN - "Na noże"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na gali Plejady

To duże wyzwanie dla aktora!

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04