Tak wyglądała rywalizacja gwiazd
WIDEO…
Wielkie emocje i tańce drużynowe w piątym odcinku "TzG" [FOTO]

Akpa
Tak wyglądała rywalizacja gwiazd
WIDEO…

Akpa
Za nami piąty odcinek Tańca z Gwiazdami i chyba nikt nie ma wątpliwości, że dotychczas najlepszy w tym sezonie. Gwiazdy dały na parkiecie z siebie wszystko, a telewidzowie mogli ich podziwiać nie tylko w parach, ale również w tańcu drużynowym. Jurorzy byli zachwyceni, podobnie zresztą jak sami uczestnicy, od których aż biła pozytywna energia. Ostatecznie z rywalizacją pożegnał się Misiek Koterski, który być może nie radził sobie najlepiej w tańcu, ale wniósł olbrzymią dawkę humoru. A już za tydzień wielkie zmiany i nowe pary w show!
Zobacz: Fani "TzG" wybrali nowe pary. Wiemy kto z kim zatańczy za tydzień
Tak wyglądał piąty odcinek Tańca z Gwiazdami:

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

AKpa

Akpa

Akpa

Akpa
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.