black friday
East News

Czy w Zarze będzie Black Friday? Już to wiemy!

black friday
East News

Black Friday 2018 odbędzie się 23 listopada. To wyjątkowy moment dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wyprzedaże, promocje, zniżki i przeceny, a także chcą uzupełnić braki w swoich szafach (i nie tylko!). W Black Friday można bowiem kupić ubrania, buty, dodatki, akcesoria, ale także sprzęty RTV czy AGD w dużo niższych cenach.

 

Już teraz na jaw wychodzą sklepy, które wezmą udział w akcji Black Friday. Pewnie wielu miłośników mody zastawia się, czy na listę trafiła marka Zara. Teraz już to wiemy!

 

Zobacz: Śródsezonowa wyprzedaż w Zarze już się zaczęła! Oto lista sklepów, gdzie już teraz kupisz ubrania o 30% taniej!

 

W Zarze będzie Black Friday?

Wszyscy wiedzą, że najlepszym sposobem na śledzenie przecen i wyprzedaży w Zarze jest zapisanie się do newslettera marki. Ale to nie wszystko! Istnieje także drugi sposób - warto  zwrócić uwagę, jak wyglądały wyprzedaże w poprzednich latach w Zarze. Black Friday w Zarze zaczął się w 2014 roku, choć w Polsce mogliśmy skorzystać z niego dopiero rok temu, w 2017 roku. W Zarze możńa pbyło skorzystać z 30 proc. przeceny na wybrane produkty. Zakupy można było robić taniej zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym.

 

Można więc podejrzewać, że podobnie będzie podczas tegorocznej akcji Black Friday - Zara prawdopodobnie znów zaoferuje 30 proc. zniżkę na wybrane produkty. Skusicie się na przeceny w Zarze? 

 

Przeczytaj też: Czy można zwracać rzeczy kupione na Black Friday?

 

Polecamy: Zakaz handlu obejmie również soboty?! Oto szczegóły nowego pomysłu

 

Black Friday to szansa na zakupowe szaleństwo!

wyprzedaże
East News

 

Black Friday to okazja do zrobienia tanich zakupów

wyprzedaże
East News

Więcej na temat wyprzedaze
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33