Zimowe wyprzedaże: Zara, H&M, Mango, Reserved - te sklepy zaczęły wyprzedaże wcześniej. Najnowsza LISTA!
Instagram/Reserved

Zimowe wyprzedaże: Zara, H&M, Mango, Reserved - te sklepy zaczęły wyprzedaże wcześniej. Najnowsza LISTA!

Zimowe wyprzedaże: Zara, H&M, Mango, Reserved - te sklepy zaczęły wyprzedaże wcześniej. Najnowsza LISTA!
Instagram/Reserved

Zimowe wyprzedaże już się zaczęły! Reserved, Zara, H&M i wiele innych sklepów wyprzedają wiele produktów - taniej nawet o 50 procent. Poniżej znajdziecie najnowszą listę sklepów ze szczegółami promocji. PS. Zara zaczęła wyprzedaże najwcześniej - w czwartek 26 grudnia o godzinie 20:00 - ale tylko dla użytkowników aplikacji. Jakie promocje przygotowały inne sieciówki takie jak: H&M, Reserved czy Mango?

Zara zaczęła wyprzedaż! A H&M, Reserved, Mango? Oto lista i szczegóły

1. Zara zaczęła wyprzedaże najwcześniej - o godzinie 20:00 już w czwartek 26 grudnia użytkownicy aplikacji mogą skorzystać przed wszystkimi z wyjątkowych ofert. Pozostali internauci korzystający ze standardowej strony internetowej zaczną kupować o godzinie 22:00. Następnie jutro wyprzedaże zaczną się w sklepach stacjonarnych.

2. H&M również zaczął wyprzedaże wcześniej - na głównej stronie internetowej widnieje wielki baner z napisem "Wyprzedaż nawet do -50 procent".

3. Reserved również wyprzedaje większość produktów już od 26 grudnia. Na stronie internetowej w zakładce "Sale" znajdziecie produkty tańsze o minimum 30 procent, w tym karmelowe płaszcze - hit zimy 2019/2020!

Hailey Bieber zasłania brzuszek
East News

4. Mango wyprzedaje kolekcję jesień/zima 2019/2020 od 26 grudnia - taniej nawet o 50 procent. Niektóre płaszcze są przecenione nawet o 60 procent, a sukienki o około 40 procent.

5. CCC proponuje obniżkę - 30 procent po wpisaniu kodu PREZENT. Oferta dotyczy nieprzecenionych produktów.

6. Deichmann wprowadza zniżkę z kartą Deichmann - 50 procent (zamiast 30 procent).

7. Bershka podobnie jak Zara zorganizowała wyprzedaż do - 50 procent dla użytkowników aplikacji. Od godziny 22:00 wszystkie wyprzedaże były już dostępne dla wszystkich internautów.

8. Stradivarius wprowadził podobne zasady jak Zara i Bershka.

Sukienka Kingi Rusin, Mefese

 

Więcej na temat H&M Zara wyprzedaze
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51