Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Wpadka Bilguuna Ariunbaatara w Celebrity Splash
ONS
Newsy

Erekcja Bilguuna w Celebrity Splash. Krępująca wpadka mogła przytrafić się każdemu mężczyźnie

Internauci pozostali bezlitośni

Treningi do "Celebrity Splash" nie należą do najłatwiejszych. Przekonała się o tym między innymi Aleksandra Ciupa, która nie raz chwaliła się swoimi posiniaczonymi nogami. Ostatnio dość poważny wypadek zaliczył Maciej Dowbor, który zrezygnował z udziału w show. Jego miejsce zajęła inna gwiazda. Zobacz: Dowbor zrezygnował z udziału w Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo

Zdarzają się też inne wypadki z tymże nieco śmieszniejsze. We wczorajszym odcinku mała wpadka przydarzyła się również Bilguunowi Ariunbaatarowi. Tuż przed skokiem gwiazdor znalazł się w niekomfortowej sytuacji przez.... wzwód. Sam Bil również był zakłopotany, co można było zauważyć po pozach jakie przybierał na trampolinie. Internauci jak zwykle nie zawiedli i na Facebooku "Celebrity Splash" zaczęli wypominać mu to zdarzenie.

Oglądaliście?

Zobacz: Jest nowy spot "Celebrity Splash". Tym razem nagości jest jeszcze więcej
 

Rozebrane gwiazdy Celebrity Splash:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Elżbieta Jędrzejewska i Bilguun Ariunbaatar odpadli z Celebrity Splash
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Celebrity Splash" odpadli Jędrzejewska, Ariunbaatar i...
Nie brakowało emocji

Program "Celebirty Splash" budzi naprawdę wiele emocji, ponieważ jego uczestnicy prezentują naprawdę trudne skoki do wody, które wymagają solidnych przygotowań. Treningi nie zawsze kończą się najlepiej, o czym przekonał się Maciej Dowbor, który zrezygnował z udziału w show. Produkcja znalazła za niego zastępstwo. Zobacz:  Dowbor zrezygnował z udziału w Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo Dziś podczas skoków do wody zaprezentowali się Elżbieta Jędrzejewska, Monika Mrozowska, Andrzej Supron, Andrzej Szczęsny, Przemysław Cypryański i Bilguun Ariunbaatar. Po wszystkich prezentacjach z programem musieli pożegnać się Elżbieta Jędrzejewska i Bilguun Ariunbaatar. Do dogrywki z kolei stanęli Monika Mrozowska i Przemysław Cypryański.   Niestety po fantastycznym skoku odpadł Monika Mrozowska. Emocji jak zawsze nie zabrakło, a gwiazdy dały z siebie wszystko. Komu kibicujecie? Zobacz: Wszystko na temat Celebrity Splash     Rozebrane gwiazdy "Celebrity Splash":

Rozalia Mancewicz odpadła z Celebrity Splash
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Celebrity Splash" odpadli Mancewicz, Świerczewski i...
Nie brakowało emocji

Za nami drugi odcinek " Celebrity Splash ". Z programem już na samym początku pożegnał się Maciej Dowbor, który z powody kontuzji musiał zrezygnować z udziału w show. Zastąpił go Andrzej Młynarczyk. Przypomnijmy: Dowbor zrezygnował z udziału w Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo Dziś podczas skoków do wody zaprezentowali się Odeta Moro, Saszan, Rozalia Mancewicz, Radek Liszewski, Piotr Świerczewski oraz wspomniany Andrzej Młynarczyk. Po wszystkich prezentacjach tabela ocen według jurorów prezentowała się następująco: Odeta Moro - 30 pkt. Andrzej Młynarczyk - 30 pkt. Piotr Świerczewski - 29 pkt. Saszan - 25 pkt. Radek Liszewski - 24 pkt. Rozalia Mancewicz - 13 pkt. Z programem musieli pożegnać się: Rozalia Mancewicz, Piotr Świerczewski oraz Odeta Moro, która walczyła o wejście do półfinału z Radkiem Liszewskim. Drugi skok lidera Weekend okazał się jednak lepszy. Szkoda? Zobacz: Wszystko na temat Celebrity Splash Gwiazdy w pierwszym odcinku Celebrity Splash:

Maciej Dowbor dostał pracę w radiu
ONS
Newsy
Koroniewska będzie dumna z Dowbora. Dziennikarz dostał nową pracę
Czym zajmie się teraz?

Maciej Dowbor od wielu lat związany jest ze stacją Polsat, gdzie obecnie prowadzi program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dziennikarz słynie ze sportowego stylu życia. Pojawia się na wielu imprezach sportowych i trenuje triathlon. Niestety, ze względu na kontuzję jakiej doznał w trakcie przygotowań do nowego show "Celebrity Splash" Maciej Dowbor musiał zrezygnować z występów na basenie. Zobacz: Dowbor zrezygnował z Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo Okazuje się, że Maciej Dowbor już wkrótce będzie miał jeszcze więcej obowiązków. Jak donosi "Fakt" syn słynnej prezenterki telewizyjnej Katarzyny Dowbor, dostał pracę w radiu. To właśnie w radiu Dowbor rozpoczął swoją przygodę z dziennikarstwem . - Tym razem Maciej Dowbor dostał audycję w RMF FM. Program dziennikarza będzie miał charakter sportowy. Zaproszeni przez niego goście do "Rozmów w biegu" będą z nim wyciskać siódme poty - czytamy w tabloidzie. Nowa audycja pojawi się na  antenie już w najbliższą sobotę. Będziecie słuchać? Zobacz: Dowbor dogryzł Glince na wielkiej gali. Posłużył się Dodą   Zobacz na Polki.pl: Dowbor z Koroniewską planują drugie dziecko Koroniewska i Dowbor w Sopocie z córką:    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner