Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Doda w radiowej Czwórce
Newsy

Doda w wywiadzie uderza w Górniak: "Nie jestem napompowana, że z kimś nie zagram i piję tylko wodę z Tajlandii"

O co chodzi?

Całkiem niedawno Doda była gościem w radiowej Czwórce, gdzie udzieliła wywiadu.  Rozmowa dotyczyła głównie jej kariery muzycznej i premiery nowego singla - "Nie pytaj mnie".

W wywiadzie artystka opowiadała także o swojej miłości do muzyki rock'n'roll'owej i o tym, że żałuje, że teraz ona nie przyjęłaby się tak jak kiedyś. Rabczewska zauważyła również, że teraz ponownie panuje moda na disco-polo i że trzeba to przeczekać. Dziennikarze pociągnęli jednak temat dalej i zapytali Dodę o to czy za wysoką sumę pieniędzy zagrałaby z zespołem Weekend. Na co ona odpowiedziała bardzo szczerze, pijąc tym samym do Edyty Górniak:

Myślę, że wystąpiłabym z nimi nawet za darmo, jeżeli byłoby to w jakimś celu, byłaby fajna muzyka i dobra zabawa, bo ja nie jestem napompowana i z tym nie gram, z tamtym nie gram i piję wodę z Tajlandii. Jestem totalnie wyluzowaną artystką. 

Warto przypomnieć, że przed jednym z koncertów Górniak rozpisywano się o jej wysokich wymaganiach, a wśród nich znalazła się specjalnie dla niej sprowadzona woda ze Wschodu. Diwę podpytywano również o to, czy nagrałaby singiel z Dodą, na co nie była chętna w przeciwieństwie do Rabczewskiej, która taką propozycję wysunęła.

Zobacz: Edyta Górniak odpowiedziała na propozycje Dody. Czy usłyszymy je w duecie?
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Elżbieta Zapendowska o Edycie Górniak
Newsy
Zapendowska ostro o karierze Górniak: Sukces jej zaszkodził. Poszła w samouwielbienie
Czekacie na jej nową płytę?

Niedawno doda wysunęła ciekawą propozycję i zaproponowała Edycie Górniak zaśpiewanie w duecie. Na odpowiedź diwy nie trzeba było długo czekać, a jej odpowiedź była zaskakująca. Zobacz:  Edyta Górniak odpowiedziała na propozycje Dody. Czy usłyszymy je w duecie? Teraz Górniak przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie nagrywa płytę, która ukaże się już pod koniec maja. Wielu znawców muzyki i ludzi, którzy niegdyś współpracowali z Edytą zarzuca jej niewykorzystanie szansy nami międzynarodową karierę. Nawet w ostatnim programie Wojciecha Jagielskiego, Elżbieta Zapendowska wyraziła ubolewanie nad tym. Zdradziła też, dlaczego być może diwa nie jest znana na całym świecie: Trochę z jej winy i trochę nie z jej winy. Ona zaczynała karierę w okresie transformacji. My jesteśmy jednak bardzo daleko za Murzynami, jeśli chodzi o organizację tego show-biznesu, o ludzie, którzy się na tym znają, o menadżerów, o prowadzących... Wydaje mi się, że jej sukces bardzo zaszkodził, bo ona zaczęła odsuwać się od ludzi, którzy byli jej życzliwi, ale krytyczni. Poszła w tę swoją ścieżkę samouwielbienia, a to jest zawsze początek końca. Mimo tego, że jest wybitnie zdolna.  Lubicie muzykę Górniak? Zobacz na Polki.pl: Górniak i Baron mają romans?    

Ewa Farna nie chce być autorytetem
Newsy
Farna: Nie mam ambicji być autorytetem
Gwiazda staje się coraz ostrzejsza

Ewa Farna z racji ogromnej popularności jest skazana na zainteresowanie mediów nie tylko sukcesami na listach przebojów, ale także jej życiem prywatnym. Przykładem tego jest chociażby jej wypadek samochodowy ( zobacz zmiażdżone auto Ewy ), który w polskich i czeskich mediach odbił się ogromnym echem. Farna postanowiła, że jest już na tyle silna, by móc skomentować całą sytuację . Ostatnio w rozmowie z "Show" opowiedziała jak się czuła chwilę po zderzeniu z drzewem i co przeżywała jej mama. -  Gdy tylko trafiłam do szpitala pojawili się paparazzi. Najbardziej bałam się reakcji mamy, co ona sobie pomyśli. Usłyszałam od niej dobre słowa: "Stało się, jak się stało". Choć tytuły w gazetach są mało wybredne, to przecież mogłabym teraz czytać tekst, pod którym byłoby zdjęcie trumny . Farna zapytana, czy przez wypadek straciła poważanie wśród fanów , odpowiedziała: - Nigdy nie miałam ambicji, by być dla kogokolwiek autorytetem . Żaden PR-owiec nie ustalał mi wizerunku. Mam to gdzieś, że Ewa Farna powinna być zgodna z jakimś przyjętym wzorem. Nie jestem lalką . Ogólnie zachowałam się nagannie, ale uważam się za rozsądną osobę. Show-biznes widział już przypadki, kiedy grzeczne i ułożone dziewczynki zmieniały się w wyzywające wampy i królowe skandali. Britney Spears, Miley Cyrus czy Edyta Górniak to tylko niektóre z nich. Czy do tego grona wkrótce dołączy Ewa Farna? W sumie zaliczyła pierwszy skandal już rok temu. Zobacz: Farna odradza Czechom przyjazdu do Polski!

Edyta Górniak na Instagramie, Joanna Krupa
Instagram
Newsy
Krupa: "Jestem bardzo oburzona!" Dlaczego Górniak nie przyszła na jej ślub? Wiemy!
Krupa: "Jestem bardzo oburzona!" Dlaczego Górniak nie przyszła na jej ślub? Wiemy!

  W minioną sobotę Joanna Krupa wyszła za mąż! Ceremonia odbyła się w Krakowie .  Na ślubie gwiazdy pojawiła się jej rodzina i przyjaciele, ale wśród gości zabrakło Edyty Górniak! Czyżby ich przyjaźń już się zakończyła?   Dlaczego Górniak nie pojawiła się na ślubie Krupy? Doniesień na temat nieobecności Edyty było tak wiele, że głos zabrała wreszcie Joasia: Jestem bardzo oburzona , to, co teraz się dowiedziałam, co piszecie na temat Edyty Górniak i mnie. Po pierwsze ona jest moją bardzo bliską przyjaciółką, nie mam żadnego żalu do niej, że nie była na ślubie. Już to mówiła kiedyś, że nie da rady przyjść. Ja i moja rodzina ją bardzo kochamy, traktujemy ją jak moją rodzinę. Jak macie coś do pisania, proszę zadzwońcie do mnie - powiedziała na swoim Instagramie.   Jak udało nam się dowiedzieć, wokalistka była w tym czasie zajęta pracą: Data ślubu Asi zbiegła się z datą nagrywania nowego klipu przez Edytę. Asia wiedziała, że Edyta nie będzie mogła fizycznie się pojawić. Nie wpłynęło to jednak na pogorszenie ich stosunków. Dziewczyny nadal są blisko, a medialne doniesienia o zakończeniu ich przyjaźni są po prostu nieprawdziwe - zdradza nam osoba z otoczenia Górniak. Zaskoczeni?    Polecamy:  Jak wyglądało wesele Joanny Krupy? Kto się bawił z nią w Krakowie? Zobaczcie   Edyta i Joanna nadal się przyjaźnią Górniak nie mogła zjawić się na ślubie Joanny z powodu obowiązków zawodowych

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner