Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Edyta Górniak odpowiedziała Dodzie
ONS
Newsy

Edyta Górniak odpowiedziała na propozycje Dody. Czy usłyszymy je w duecie?

Fani będą zaskoczeni

W mediach coraz częściej pojawiają się nowe informacje dotyczące Dody. O piosenkarce zrobiło się głośno kilka dni temu, kiedy w sieci pojawił się tajemniczy wpis sugerujący problemy z nadużywaniem alkoholu wśród jej najbliższych. Od razu pojawiły się plotki, że może chodzić o jej ukochanego. Kilka godzin później Doda postanowiła zdementować nieprawdziwe informacje zamieszczając zdjęcie i filmik z Emilem Haidarem. Zobacz: Doda rozstała się z Hajdarem? Jest oficjalny komentarz artystki

Ostatnio Doda stwierdziła również, że chętnie nagrałaby duet z Edytą Górniak. Wypowiedź piosenkarki zaskoczyła jej fanów oraz samą Edytę Górniak, która na łamach Faktu postanowiła odpowiedzieć swojej rywalce.

- Duet po Mietku Szcześniaku, Mattcie Dusku, Aleksandrze Kurzak i panu Carrerasie z Dorotą? Niech pomyślę... Podejmuję raczej projektu muzyczne z artystami, z którymi w jakimś stopniu mogę się identyfikować. Ale oczywiście doceniam i dziękuję za propozycje- powiedziała Edyta Górniak.


Niestety, wszystko wskazuje na to, że fani raczej nie będą mieli okazji żeby posłuchać gwiazd w jednym utworze. Żałujecie, że Górniak i Doda nie wystąpią razem na scenie?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak: Musiałam odejść


Zjawiskowa Edyta Górniak w programie The Voice of Poland:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska skomentowała pomysł na duet Dody z Edytą Górniak
ONS
Newsy
Doda nagra duet z Górniak? Sablewska skomentowała ten pomysł
Głos zabrała też Zapendowska

Kilka dni temu Edyta Górniak poinformowała swoich fanów na Facebooku o dacie premiery nowej płyty. Diwa mocno jednak zaskoczyła wszystkich swoich wielbicieli, ponieważ nie wyda jej na standardowym krążku. Zobacz:  Edyta Górniak wydaje płytę winylową... Pochwaliła się zawartością i datą premiery Być może artystka skusi się na pomysł Dody i wspólnie z nią nagra duet. Rabczewska w rozmowie z "Faktem" wyznała, że jest chętna na tego eksperyment. Jak na razie diwa nie zabrała w tej sprawie głosu, ale sprawę skomentowała Maja Sablewska , która niegdyś pełniła funkcję menadżerki obu pań. Stylistka przyznała, że gdyby Górniak i Doda połączyły siły to być może podjęłaby się menadżerowania: Nie odmówiłabym menedżerowania takiemu duetowi! Jeżeli to się wydarzy, to wypiję dobrego szampana. Myślę, że sam fakt, że połączyłyby siły, zostałby doceniony przez widownię. Nawet niezależnie od piosenki.  W rozmowie z tabloidem pomysł ten oceniła również Elżbieta Zapendowska , która podsunęła gwiazdom pewien pomysł: Zatkało mnie, szczerze mówiąc. One są z zupełnie innych bajek, ale takie duety otwierają świat. Muszą się najpierw same dogadać, a w to wątpię. Oczywiście byłoby świetnie, gdyby na przykład Jacek Cygan napisał im tekst, a Piotr Rubik skomponował dla nich utwór.  Jesteście ciekawi jakby to wyszło? Zobacz na Polki.pl: Jak Edyta Górniak świętowała 42. urodziny?     Górniak na koncercie sylwestrowym:

Doda i Edyta Górniak
Newsy
Edyta Górniak przez Dodę nie wystąpi w "The Voice of Poland"?! "Jeśli Doda zostanie trenerem..."
Edyta Górniak przez Dodę nie wystąpi w "The Voice of Poland"?! "Jeśli Doda zostanie trenerem..."

Edyta Górniak nie chce spotykać się z Dodą w programie "The Voice of Poland"! Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje, że Jacek Kurski chciałby, aby w najnowszej edycji talent-show wzięła udział właśnie Doda. Piosenkarka w rozmowie z nami przyznała, że chętnie udzieliłaby kilku rad uczestnikom The Voice of Poland i z pewnością świetnie poradziłaby sobie w roli jurorki.   Zobacz także:  Doda zostanie jurorką w "The Voice of Poland"?! Jacek Kurski zabrał głos w tej sprawie! Widzi ją w TVP?   Edyta Górniak i Doda spotkają się w "The Voice of Poland"? Jak na pomysł udziału Dody w programie "The Voice of Poland" zareagowała Edyta Górniak? Nie jest tajemnicą, że piosenkarki za sobą nie przepadają. Teraz diva w rozmowie z Faktem przyznała, że nie wyobraża sobie współpracy z Dodą. Okazuje się, że Edyta zrezygnuje z udziału w talent-show jeżeli jej konkurentka rzeczywiście się w nim pojawi! Za każdym razem, gdy dostaję zaproszenie, by być trenerem w „The Voice of Poland”, od razu zadaję pytanie, z kim będę współpracować. Program trwa cztery i pół miesiąca i dobrze, jeśli ten czas upływa w atmosferze szacunku i zrozumienia  - przyznała Edyta Górniak. -  Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój. Jesteście zaskoczeni? A Wy kogo wolelibyście zobaczyć w The Voice of Poland ? Dodę czy Edytę Górniak ?    Zobacz także:  Edyta Górniak w ostrych słowach o Mai Sablewskiej: „Wiem, że ta osoba zawsze lubiła naśladować wszystkie swoje artystki”   Edyta Górniak zrezygnuje z The Voice of Poland?   Piosenkarka nie chce spotykać się z Dodą w jednym programie.

Edyta Górniak
EastNews
Newsy
Edyta Górniak pierwszy raz o rozstaniu z Mateuszem Zalewskim!
Wydała oficjalne oświadczenie

  Od ponad tygodnia pojawiają się informacje, że  Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim, biznesmenem z Łodzi. Para miała zamieszkać ze sobą, ponoć już poznała swoich rodziców. Niemałym szokiem więc były doniesienia o zakończeniu tej relacji. Do tej pory Edyta nie skomentowała tych rewelacji. Jedynie Zalewski wykpił plotki na swoim profilu na Instagramie. Teraz jednak Edyta Górniak postanowiła zabrać głos i wydała oficjalne oświadczenie! Zobacz:  Kulisy rozstania Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego! Dlaczego nie są już razem?   Edyta Górniak o rozstaniu z Mateuszem Edyta Górniak miała już dość spekulacji, dlatego zdecydowała się opublikować oficjalne oświadczenie na swoim profilu na Facebooku.  Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej. Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć.  Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych. Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa - napisała. Edyta i Mateusz byli ze sobą kilka miesięcy. Jeszcze kilka tygodni temu nic nie wskazywało na to, że para podejmie decyzję o rozstaniu. Piosenkarka głośno mówiła, że jest gotowa na ślub i przyznała, że chciałaby  ponownie zostać mamą...   Niestety relacja Edyty i Mateusza nie przetrwała. Mamy nadzieję, że artystka znajdzie prawdziwą miłość! Przeczytaj:  Edyta Górniak rozstała się z partnerem?! Zaskakujący komentarz Mateusza Zalewskiego!   Polecamy:  Los nie szczędzi Edycie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner