Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w sądzie
TYLKO U NAS!

Zapadł wyrok w sprawie opieki nad dziećmi Anety Zając i Mikołaja Krawczyka! Która strona wygrała?

Zapadł wyrok w sprawie opieki nad dziećmi Anety Zając i Mikołaja Krawczyka! Która strona wygrała?

Właśnie zapadł kolejny wyrok związany ze sprawą opieki nad synami Anety Zając i Mikołaja Krawczyka. Kto może być z niego zadowolony? Według naszych informacji, sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi w stopniu pozwalającym matce samodzielnie decydować o niektórych kwestiach związanych z synami Michałem i Robertem. Ale wyrok jest nieprawomocny.

Magazyn „Party” poprosił o komentarz prawniczkę reprezentującą aktora przed sądem. Oto co napisała:

Nieprawomocny wyrok (...) w sprawie ograniczenia praw rodzicielskich mojego klienta podyktowany jest wymaganiami proceduralnymi i dotyczy tylko niezbędnej sfery decyzyjności w niewielkim, aczkolwiek niezbędnym do funkcjonowania dzieci w codziennym życiu zakresie - napisała mec Anna Borkowska.

Co to oznacza?

- Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki na synami – ustanowienie opieki naprzemiennej. Wyrok ten jest nieprawomocny, a ponieważ jest niesatysfakcjonujący, mimo że zakres opieki mojego klienta został nieznacznie zwiększony, po zapoznaniu się z jego uzasadnieniem będziemy wnosić apelację. (...) Mój mocodawca zwrócił się także o pomoc do innych instytucji, które mogą go wesprzeć w walce o równe prawa w opiece nad synami - dodała prawniczka reprezentująca Mikołaja.

Kiedyś miłość, dziś konflikt! Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk walczą w sądzie. Dlaczego?

Wojna bez końca

Konflikt między Mikołajem i Anetą zdaje się nie mieć końca. To tylko jedna z rozpraw, które czekają byłych partnerów.  Na rozstrzygnięcie czeka też sprawa o ustalenie wysokości alimentów oraz kolejna instancja procesu związanego z opieką rodzicielską.

W międzyczasie Mikołaj zdążył założyć nową rodzinę. W tym roku wziął ślub z aktorką Sylwią Juszczak. Małżonkowie zostali już rodzicami córeczki Konstancji. Aneta również pragnie ułożyć sobie życie, skupia się na karierze i wychowywaniu synów.

Czy konflikt z Mikołajem ma szansę kiedykolwiek się zakończyć? Więcej w nowym „Party”.

Okładka
Party.pl

Aneta Zając ostatnio jest w świetnej formie

Aneta Zając schudła
Eastnews

Mikołaj Krawczyk w tym roku znowu został ojcem.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk z rodziną podczas ślubu

Zobacz także
Aneta Zając schudła! Jak?

Aneta Zając schudła aż 10 kilogramów! Wiemy, jak tego dokonała

 

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając walczą o prawa nad dziećmi
ONS
Newsy
Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa
Ojciec dzieci Anety nie odpuszcza

Stosunki panujący między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem można określić jako napięte i to mówiąc bardzo delikatnie. Para nie może osiągnąć porozumienia w kluczowych kwestiach dotyczących opieki nad ich dziećmi, a aktor nie szczędzi ostrych słów pod adresem byłej partnerki. Przypomnijmy: Krawczyk atakuje Zając. Pokazał zdjęcie z ich dziećmi Niestety, nic nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się niebawem zmienić. Wkrótce para ponownie spotka się w sądzie, bo jak donosi "Show", Aneta będzie chciała wyegzekwować od Mikołaja wyższe alimenty, czemu on nie jest przychylny. W rozmowie z dwutygodnikiem prawnik Krawczyka zapowiada też, że jeśli Zając w dalszym ciągu będzie utrudniać jego kontakty z dziećmi, aktor będzie wnioskował o nadzór kuratorski, a nawet grzywną.   Dwa razy się zdarzyło, że matka wyjechała akurat, kiedy przyszedł czas odwiedzin. Mój klient miał prawo poprosić o odebranie tych należnych mu godzin. Jeżeli matka dzieci mojego klienta będzie się uchylać od postanowień sądu, sąd ma możliwość ustanowienia kuratora. Może też być nałożona grzywna, którą będzie mógł egzekwować komornik - informuje w rozmowie z "Show" Hanna Szarejko , adwokat Mikołaja Krawczyka. Aneta Zając zgodnie ze swoim postanowieniem, nie komentuje na łamach prasy doniesień o życiu prywatnym swoim i jej dzieci. Myślicie, że dojdą do porozumienia? Zobacz: Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z Gwiazdami"   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na premierze filmu "Tajemnica Westerplatte":

Aneta Zając czesana przez Weronikę Książkiewicz
ONS
Newsy
Praca czy dzieci? Aneta Zając nie miała wątpliwości. I podjęła pewną decyzję...
Aneta Zając znalazła nowy pomysł na pracę. Wiemy jaki!

Aneta Zając nie raz udowodniła, że jest mamą na medal, a jej synowie ze związku z Mikołajem Krawczykiem , 4-letnie bliźniaki Robert i Michał, są dla niej najważniejsi. Po wakacjach chłopcy wrócili do przedszkola na warszawskim Wilanowie, ale aktorka zadbała, by przez pierwsze tygodnie nauki być jak najbliżej dzieci. Gwiazda „Pierwszej miłości” zaplanowała swój wrześniowy grafik tak, by jak najrzadziej jeździć do Wrocławia, gdzie powstają zdjęcia do serialu. Powód? Aneta przynajmniej przez pierwsze dni chciała osobiście odprowadzać i odbierać chłopców z przedszkola. Jak dowiedziało się „Party” gwiazda bardzo starannie wybrała miejsce, gdzie będą kształcić się jej synowie.   – Specjalnie wybrała dla nich placówkę, w której nie ma zbyt wielu zajęć dodatkowych. Zależało jej, by Robert i Michał uczyli się przez zabawę, także w języku angielskim, i rozwijali swoje pasje – zdradza znajoma Zając.   Jakie? Przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu „Party”. Czy wy, podobnie jak Aneta Zając, też uważacie, że nadmiar zajęć dodatkowych w przedszkolach nie jest najlepszym pomysłem?   Zobacz także: jak napisać wypowiedzenie za porozumieniem stron   Aneta Zając na imprezie Friuts&Wine Aneta Zając na jesiennej ramówce telewizji Polsat Aneta Zająć z 4-letnimi synami Robertem i Michałem

Mikołaj Krawczyk nie płaci alimentów Anecie Zając
ONS
Newsy
Zając podała Krawczyka do sądu! Nie płacił alimentów
Zaskakujący wyrok

Zaczęło się od chrzcin synów, które nie były dla Mikołaja Krawczyka tak ważne jak wyjazd do Stanów z ukochaną Agnieszką Włodarczyk ( zobacz ). Później kryzys w relacji aktora z byłą partnerką Anetą Zając zaczął się pogłębiać do tego stopnia, że sprawa trafiła do sądu. Powód? Jak dowiedział się "Flesz", Mikołaj przestał płacić pieniądze na dzieci, na które się umówił się z Anetą kilka miesięcy temu . Krawczyk tłumaczy, że powodem zaległości w płaceniu alimentów są problemy finansowe, w które chyba trudno uwierzyć. Gwiazdor dostał bowiem rolę w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsacie - "Przyjaciółki". Do Anety Zając taki argument nie do końca przemawia, dlatego przestała liczyć na polubowne załatwienie sprawy i skierowała ją na drogę sądową. Przypomnijmy: "Zając ma z Krawczykiem luźną umowę" - Potwierdzam, że 27 marca w Sądzie Rejonowym w Warszawie odbyła się sprawa alimentacyjna Anety Zając przeciwko Mikołajowi Krawczykowi . - zdradza "Fleszowi" rzecznik warszawskiego Sądu Okręgowego, Maja Smoderek . Podobno wyrok sądu nie zadowolił ani Zając, ani Krawczyka, dlatego była para będzie się odwoływać. Ciekawe czy Mikołaj nadal będzie trzymał się wersji, że "prawda jest zupełnie inna" . Przypomnijmy przy okazji, że w tym roku Mikołaj i Agnieszka planują stanąć na ślubnym kobiercu. Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk biorą ślub! W tym roku! Aneta Zając po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem nabrała nowego blasku:

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner