Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w sądzie
TYLKO U NAS!

Zapadł wyrok w sprawie opieki nad dziećmi Anety Zając i Mikołaja Krawczyka! Która strona wygrała?

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w sądzie

Właśnie zapadł kolejny wyrok związany ze sprawą opieki nad synami Anety Zając i Mikołaja Krawczyka. Kto może być z niego zadowolony? Według naszych informacji, sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi w stopniu pozwalającym matce samodzielnie decydować o niektórych kwestiach związanych z synami Michałem i Robertem. Ale wyrok jest nieprawomocny.

Magazyn „Party” poprosił o komentarz prawniczkę reprezentującą aktora przed sądem. Oto co napisała:

Nieprawomocny wyrok (...) w sprawie ograniczenia praw rodzicielskich mojego klienta podyktowany jest wymaganiami proceduralnymi i dotyczy tylko niezbędnej sfery decyzyjności w niewielkim, aczkolwiek niezbędnym do funkcjonowania dzieci w codziennym życiu zakresie - napisała mec Anna Borkowska.

Co to oznacza?

- Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki na synami – ustanowienie opieki naprzemiennej. Wyrok ten jest nieprawomocny, a ponieważ jest niesatysfakcjonujący, mimo że zakres opieki mojego klienta został nieznacznie zwiększony, po zapoznaniu się z jego uzasadnieniem będziemy wnosić apelację. (...) Mój mocodawca zwrócił się także o pomoc do innych instytucji, które mogą go wesprzeć w walce o równe prawa w opiece nad synami - dodała prawniczka reprezentująca Mikołaja.

Wojna bez końca

Konflikt między Mikołajem i Anetą zdaje się nie mieć końca. To tylko jedna z rozpraw, które czekają byłych partnerów.  Na rozstrzygnięcie czeka też sprawa o ustalenie wysokości alimentów oraz kolejna instancja procesu związanego z opieką rodzicielską.

W międzyczasie Mikołaj zdążył założyć nową rodzinę. W tym roku wziął ślub z aktorką Sylwią Juszczak. Małżonkowie zostali już rodzicami córeczki Konstancji. Aneta również pragnie ułożyć sobie życie, skupia się na karierze i wychowywaniu synów.

Czy konflikt z Mikołajem ma szansę kiedykolwiek się zakończyć? Więcej w nowym „Party”.

Okładka "Party" z Agnieszką Woźniak-Starak
Party.pl

Aneta Zając ostatnio jest w świetnej formie

Aneta Zając schudła
Eastnews

Mikołaj Krawczyk w tym roku znowu został ojcem.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk z rodziną podczas ślubu

 

Więcej na temat Aneta Zając Mikołaj Krawczyk
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00