Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk, sesja ślubna

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk pokazali kulisy sesji ślubnej! Ależ ona wygląda w tej sukni

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk, sesja ślubna

Dwa tygodnie temu, 14 września Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub kościelny. Podczas uroczystości w jednym z warszawskich kościołów ochrzcili również swoją córkę, Konstancję. Potem odbyło się huczne wesele, które aktorska para pokazała na swoich mediach społecznościowych. Teraz tak Sylwia, jak i Mikołaj, pochwalili się filmikami pokazującymi kulisy sesji ślubnej.

Sesja ślubna Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka

Film, na którym możemy zobaczyć w całej krasie piękną suknię, pojawił się na instagramowym profilu Sylwii, która po ślubie przyjęła nazwisko męża i obecnie nazywa się Juszczak-Krawczyk. Filmik podpisała krótko: Love❤️

Zobaczcie sami:

Jej mąż, Mikołaj, na swoim profilu instagramowym pokazał śmieszny zestaw zdjęć robionych poklatkowo:

Jak Wam się podoba Sylwia? My jesteśmy pod dużym wrażeniem jej sukni. Za kreację odpowiada jedna z ulubionych ślubnych projektantek gwiazd - Viola Piekut. Jak sama mówiła, nad projektem dla Sylwii pracowała długo.

Przypomnijmy, że Sylwia i Mikołaj w sensie formalnym są już małżeństwem od 2017 roku, wtedy bowiem wzięli ślub cywilny. Nie pokazali jednak żadnych zdjęć z tamtej uroczystości. Zupełnie inaczej jest teraz - oboje pokazali już sporo fotek. Młodzi sami chwalą się swoim szczęściem: 

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub! - napisał w sieci aktor. 

Jak Wam się podobają na najnowszych zdjęciach?

Dwa tygodnie temu Sylwia i Mikołaj powiedzieli sobie "tak" przed ołtarzem.

ślub Krawczyka i Juszczak
Instagram

Suknia ślubna Sylwii Juszczak-Krawczyk

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48