Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Oglądalność Kuby Wojewódzkiego z Agnieszką Szulim i Tomaszem Terlikowskim
ONS
Newsy

Ile osób oglądało wyznania Szulim o masturbacji? Pokonała Luxurię?

Są oficjalne wyniki oglądalności

Wtorkowy odcinek Kuby Wojewódzkiego z Agnieszką Szulim i Tomaszem Terlikowskim z pewnością był jednym z najciekawszym w historii show dziennikarza. Dwie skrajnie rożne osoby z odmiennymi poglądami na rzeczywistość - to nie mogło się nie udać. Przypomnijmy: Cóż to był za odcinek! Wojewódzki przepytał Terlikowskiego i Szulim z seksu, masturbacji i gejów

Czy gorąca rozmowa trójki dziennikarzy przełożyła się na wysokie wyniki oglądalność? Jak podają Wirtualne Media, zdecydowanie. Ostatni odcinek Kuby przyciągnął prawie 1,3 mln. widzów przed telewizory, co do tej pory jest najwyższym rezultatem w tym sezonie. Średnia oglądalność talk-show Wojewódzkiego wynosi zaś 1,14 mln. widzów, co daje TVN pozycję lidera w paśmie. W poprzednim sezonie największą popularnością cieszył się odcinek z Luxurią Astaroth, który obejrzało wówczas aż 1,52 mln. osób. Jak widać, kontrowersyjni goście popłacają:

Wielkość bezwzględnej widowni oczywiście się zmienia, tak jak ilość widzów oglądających tzw. tradycyjną telewizję. Program o ponad 12-letnim stażu jakim jest "Kuba Wojewódzki’, radzi sobie z konkurencją nadspodziewanie dobrze. - tak wyniki komentuje producent talk-show Tomasz Dąbrowski 


Oglądaliście ostatni odcinek z Szulim i Terlikowskim?

Zobacz: Szulim zawstydziła nawet Kubę. Wszystko przez anegdotę o drugiej dziurce
Agnieszka Szulim podczas balu TVN:

Doda i Kaczorowska najchętniej oglądane u Kuby
kuba.tvn.pl
Newsy
Doda i Kaczorowska najchętniej oglądanymi gośćmi Kuby
Kogo wyprzedzili?

W miniony wtorek na antenie TVN''u pojawił się ostatni w tym sezonie odcinek show Kuby Wojewódzkiego . Program, w którym co tydzień pojawiają się nowi goście ze świata show-bizneu i nie tylko ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem. Świadczą o tym wyniki oglądalności, które jak podał serwis wirtualnemedia.pl spadły o 170 tysięcy widzów, to dziennikarz i jego wywiady nadal są liderami rynku w wieczornym paśmie telewizyjnym. Najchętniej oglądanym odcinkiem 14. serii „Kuby Wojewódzkiego” był ten, w którym na kanapie showmana zasiedli Agnieszka Kaczorowska i Bilguun Ariunbataar . W tym czasie przed telewizorami zasiadło 2,32 mln widzów. Sporą popularnością cieszył się również jubileuszowy program z Dodą i Markiem Dyjakiem Jak poinformował Wojewódzki na swoim Facebooku, kolejny sezon talk-show zagości na antenie TVN jesienią. Nic w tym dziwnego. Kuba ciągle przynosi dla swojej macierzystej stacji spore zyski. W tym sezonie jego program zarobił w sumie 20,4  mln zł. Jest to wynik o prawie 6 mln złotych lepszy niż przed rokiem. Kogo byście chcieli zobaczyć w nowych odcinkach "Kuby Wojewódzkiego"? Zobacz: Doda u Kuby Wojewódzkiego - Najciekawsze wypowiedzi Wojewódzki przed nagraniem swojego show:

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?
Newsy
Hit czy klapa? Wiemy, ile osób oglądało ostatni sezon programu Wojewódzkiego!
Hit czy klapa? Wiemy, ile osób oglądało ostatni sezon programu Wojewódzkiego!

Program Kuby Wojewódzkiego był hitem czy klapą wiosennej ramówki TVN? Za nami ostatni odcinek 24. sezonu talk-show - w finałowej odsłonie wystąpili Dawid Podsiadło, Kortez i Krzysztof Zalewski. Wśród gości, którzy pojawili się w ostatnim sezonie znaleźli się również m.in. Wiktoria Gąsiewska, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki, Ilona Ostrowska i Paulina Krupińska. Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl kolejna seria programu Wojewódzkiego pojawi się na antenie TVN już jesienią. Teraz pojawia się jednak pytanie, czy ostatni sezon był hitem, czy klapą?   Program Kuby Wojewódzkiego hitem TVN! Portal wirtualnemedia.pl informuje, że ostatni sezon talk-show Kuby Wojewódzkiego oglądało średnio 1,21 mln osób! Stacja TVN w czasie nadawania programu Kuby była liderem na rynku telewizyjnym! Okazuje się również, że w porównaniu do 22. sezonu pokazywanego w analogicznym czasie w 2017 roku, program zyskał 170 tysięcy nowych widzów.   Największym zainteresowaniem cieszył się odcinek z udziałem Darii Ładochy i Kabaretem Młodych Panów - program oglądało wówczas 1,47 mln osób.    Wy również oglądaliście ostatnią serię programu Kuby Wojewódzkiego? Czekacie na kolejną odsłonę talk-show?    Zobacz także:  „Jak on ci zaraz przywali...’’. Kuba Wojewódzki wyprowadził z równowagi Annę i Roberta Lewandowskich!   Program Kuby Wojewódzkiego hitem TVN.   Talk-show oglądało średnio 1,21 mln widzów.

Oglądalność Kuby Wojewódzkiego
TV-Show
Znane są wyniki oglądalności show Kuby Wojewódzkiego! Czy słynny roast przyciągnął nowych widzów?
Znane są wyniki oglądalności show Kuby Wojewódzkiego! Czy słynny roast przyciągnął nowych widzów?

Show Kuby Wojewódzkiego zyskuje widzów. Jak podają wirtualnemedia.pl Kubę ogląda średnio 1,52 mln widzów, czyli aż 290 tys. więcej niż rok temu. Daje to stacji TVN drugą pozycję w paśmie, ale pierwszą w grupie komercyjnej! Kuba Wojewódzki wciąż przyciąga widzów Największym zainteresowaniem cieszył się oczywiście pierwszy odcinek nowej serii, który był emitowany wyjątkowo o 21:30. O 22:30 TVN nadał słynny już Roast Kuby Wojewódzkiego, który obejrzało aż... 1,7 mln widzów.  Drugi odcinek show Kuby obejrzało 1,4 mln, zaś trzeci już tylko 1,2 mln. Jednak i tak są to lepsze wyniki niż w poprzednim sezonie . TVN zawsze zajmuje 2. miejsce w paśmie, przegrywając tylko z „Magazynem Expressu Reporterów” w TVP 2.   Brawo!   Zobacz także: Kuba Wojewódzki ostro skomentował rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka   Kuba Wojewódzki przyciąga widzów. Kubę Wojewódzkiego możemy oglądać również w Małych Gigantach.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner