ONS
Newsy

Cóż to był za odcinek! Wojewódzki przepytał Terlikowskiego i Szulim z seksu, masturbacji i gejów

Najgłośniejsza rozmowa sezonu?

W dzisiejszym odcinku Kuby Wojewódzkiego doszło do prawdziwego starcia tytanów - "katocelebryty" Tomasza Terlikowskiego i jednej z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd czyli Agnieszki Szulim. Już zapowiedzi odcinka pokazywały, że Wojewódzki po raz kolejny będzie chciał łamać tematy tabu i prowokować swoich gości.

Zobacz: Kuba przekroczył granicę? Zapytał Szulim o to, czy się masturbuje

Pierwszy na słynnej kanapie zasiadł Terlikowski. Trzeba przyznać, że Kuba potraktował go z respektem, choć nie zrezygnował z poruszania kontrowersyjnych, z punktu widzenia katolika, tematów. Po krótkich wymianach zdań dotyczących seksu czy masturbacji, Wojewódzki nie mógł nie zapytać o homoseksualistów, których, jak sam przyznał, zna wielu i widzi czasami w nich modelowe wręcz pary i rodziny.
 

Wojewódzki: Po co pan bóg stworzył pedałów?

Terlikowski: Homoseksualizm jest zanegowaniem dobra, jakim jest heteroseksualizm. Pan bóg na niektórych ludzi nakłada krzyż, jakim jest homoseksualizm. Pan bóg dopuścił taki krzyż czyli pewne zło. To że ktoś jest homoseksualistą, nie oznacza,  że jest grzesznikiem. Sama skłonność jest obiektywnym nieuporządkowaniem. Homoseksualista może zostać wielkim świętym. Musi żyć w czystości. Pan bóg kocha każdego grzesznika, ale to nie znaczy, że akceptuje grzech.


Do dyskusji w drugiej części włączyła się też Agnieszka Szulim, która już na wstępie przyznała, że niezwykle szanuje Terlikowskiego za jego konsekwencję i fakt, że swoim życiem i czynem potwierdza poglądy, które głosi. W przypadku Agnieszki, Kuba niemal tylko skupił się na seksie i próbował wyciągać z niej kolejne smaczki, sugerując m.in., że widział ją nago i ma kolegę, który opowiadał mu o pocałunkach z prezenterką. Szulim przyznała zaś, że choć uważa się za liberalną, w niektórych kwestiach związanych z seksem jest nieco bardziej kontrowersyjna.


Światopoglądowo jestem odważna i wyzwolona, ale to nie musi przekładać się na podejście do seksu. Nie uznaję seksu na jedną noc, chyba na tyle mnie poznałeś, że o tym powinieneś wiedzieć, opowiadaliśmy sobie przez 1,5 roku mnóstwo historii w radiu. Swoich partnerów, z którymi byłam, mogłabym spokojnie policzyć na palcach obu rąk - wyznała.


Oglądaliście ten odcinek show Kuby? Było tak kontrowersyjnie, jak zapowiadano, że będzie?

Zobacz: Agnieszka Szulim pokazała mamę. To po niej odziedziczyła urodę

Tomasz Terlikowski u Kuby Wojewódzkiego

Agnieszka Szulim pod studiem DDTVN:

ONS
Newsy
Szulim zawstydziła nawet Kubę. Wszystko przez anegdotę o drugiej dziurce
Terlikowski zamarł z wrażenia

Wtorkowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego odbił się szerokim echem. Wizyta Tomasza Terlikowskiego i Agnieszki Szulim zgodnie z zapowiedziami wywołała duże emocje, a rozmowa toczyła się w szybkim tempie. Nie zabrakło oczywiście kontrowersyjnych tematów i wypowiedzi, które dziś cytują wszystkie media. Przypomnijmy: Cóż to był za odcinek! Wojewódzki przepytał Terlikowskiego i Szulim z seksu, masturbacji i gejów Seks dominował oczywiście w dyskusji, a zdecydowanie dużo więcej na ten temat miała do powiedzenia Agnieszka, która nie ukrywa, że nie  ma problemu, aby poruszać tematy tabu. Wspomniała również, że chciałaby poprowadzić program o seksie, bo ma wrażenie, że w naszym kraju wciąż zbyt wiele jest niedomówień czy wręcz niewiedzy w tym obszarze. Jako przykład braku samoświadomości seksualnej przytoczyła fragment serialu "Orange is the new black", który mocno jej zdaniem obrazuje.   Szulim: Zakochałam się w serialu "Orange is the new black" o więźniarkach. I w tym więzieniu dziewczyny odkrywają, bo im któraś powiedziała, że siku nie robi się tą samą dziurką, tylko do tego służy inna. I one są wszystkie w ciężkim szoku, biegają pod prysznic z lusterkami i tamta jedna im tłumaczy, gdzie jest ta druga dziurka, bo one w ogóle nie kumają, że tam jest jakaś inna dziurka Wojewódzki: To ma być część twojego programu? Dobry tytuł "Druga dziurka". Szulim! Tomek jest zakłopotany, jego córki będą to oglądały Oglądaliście wczoraj Szulim u Wojewódzkiego? Chcielibyście zobaczyć jej program o seksie? Zobacz: Kuba przekroczył granicę? Zapytał Szulim o to, czy się masturbuje Agnieszka Szulim na Balu Fundacji TVN:

ONS
TV-Show
Kuba przekroczył granicę? Zapytał Szulim o to, czy się masturbuje
Agnieszka odpowiedziała bez skrępowania

Kuba Wojewódzki postanowił podkręcić nieco atmosferę w swoim programie i w najnowszym odcinku zobaczymy na jego kanapie niespodziewany duet - obok siebie zasiądą bowiem Tomasz Terlikowski i Agnieszka Szulim . Taka mieszanka może skończyć się tylko gorącą wymianą zdań, na co zapewne mocno liczy sam gospodarz. Przypomnijmy: Wiemy kto usiądzie obok Terlikowskiego w show Kuby. To będzie gorący odcinek Wielkie emocje przed telewizorami już dziś, a w sieci zadebiutowały pierwsze zwiastuny konfrontacji Szulim i Terlikowskiego. Tak jak się można było spodziewać, prawdziwą chemię zobaczymy jednak między dziennikarką, a Wojewódzkim - para zna się już od lat i nie ukrywa wzajemnej sympatii. W jednym z fragmentów Kuba pyta ją o masturbację i zdradza, że widział ją nago. Agnieszka szybko jednak go poprawia i wyjaśnia, że nie do końca tak było.   Wojewódzki: Uprawiasz autoerotyzm? Szulim: Noo... tak! Wojewódzki: A myślisz o kim wtedy? Szulim: hmmm... (śmiech) Wojewódzki: Zastanów się, widziałem cię nago. Szulim: W całości nie! Przypomnijmy, że Agnieszka zachwycała się masturbacją ponad rok temu w jednym z wywiadów. Zobacz: "Można kilka razy dziennie"  

Wojewódzki chce ślubu i dziecka
ONS
Newsy
Zaskakująca deklaracja Wojewódzkiego. Jego dziewczyna powinna być w siódmym niebie
Kuba lubi ostatnio takie wyznania

Wczorajszy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z pewnością był jednym z najbardziej interesujących w ostatnich miesiącach. Dziennikarz zaprosił bowiem dwie skrajnie różniące się osobowości - Tomasza Terlikowskiego i Agnieszkę Szulim . Efektem ich spotkania była emocjonująca rozmowa, która skupiała się głównie wokół seksu. Przypomnijmy: Cóż to był za odcinek! Wojewódzki przepytał Terlikowskiego i Szulim z seksu, masturbacji i gejów Kuba zadbał jednak o to, aby uwaga skupiała się oczywiście i na nim, pozwalając sobie na zaskakujące deklaracje. Wojewódzki podczas rozmowy z Terlikowskim przyznał m.in., że planuje ślub oraz dziecko! I był przy tym zupełnie poważny, więc jego ukochana Renata Kaczoruk ma powody do zadowolenia, bo takie obietnice przed milionami widzów są chyba nawet bardziej wiążące niż błyskotka na jej palcu. Już w nieco bardziej żartobliwym tonie zaproponował swojemu gościowi bycie ojcem chrzestnym.   Jeszcze nie mam dzieci, ale planuję! I nawet nie wiem, czy nie będę szukał ojca chrzestnego... - wypalił Kuba. Co więcej, w dalszej części rozmowy, gdy dołączyła do nich Agnieszka Szulim, Wojewódzki z dużym zdziwieniem dopytywał ją, dlaczego ona sama nie chce mieć dzieci. Czyżby w końcu dorósł do roli ojca? Zobacz: Kuba przekroczył granicę? Zapytał Szulim o to, czy się masturbuje Kuba Wojewódzki z dziewczyną w Trójmieście:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner