Luxuria Astaroth

Luxuria Astaroth to pseudonim artystyczny, jakim posługiwała się Kamila Smogulecka. Swoją karierę zaczynała jako modelka, a fani Donatana znali ją z teledysków do hitów "My Słowianie" czy "Nie lubimy robić". To właśnie ona była kobietą, która w zmysłowy sposób ubijała masło. Dziś pod nowym pseudonimem Zusje wraca do show-biznesu jako zawodniczka Fame MMA i początkująca piosenkarka. Jej oficjalny kanał na YouTubie subskrybuje blisko 100 tys. osób.

Imię: Kamila

Nazwisko: Smogulecka

Nazwisko panieńskie: Smogulecka

Pseudonim: Luxuria Astaroth - tym pseudonimem posługiwała się na początku swojej kariery. Aby podkreślić powrót do świata show-biznesu oraz wygraną walkę z uzależnieniem od alkoholu, występuje pod nowym pseudonimem artystycznym - Zusje.

Wzrost: 173 cm

Data urodzenia: 12.10.1995 r.

Znak zodiaku: waga

Zawód: modelka, początkująca piosenkarka, influencerka, zawodniczka Fame MMA

Osoby - związki: Luxuria Astaroth nie ma obecnie partnera

Rodzice: brak informacji. Wiadomo jedynie, że jedna z jej babć była Ukrainką, a druga miała korzenie chińskie i rosyjskie.

Dzieci: brak

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Luxuria Astaroth: modelka, początkująca piosenkarka, zawodniczka MMA, influencerka. Kamila Smogulecka - bo tak naprawdę nazywa się Luxuria Astaroth - urodziła się w Łodzi, jednak nigdy nie mieszkała w tym mieście. W jej żyłach płynie mieszanka ukraińskiej, rosyjskiej i chińskiej krwi. To właśnie swojemu pochodzeniu zawdzięcza specyficzny typ urody oraz doskonałą znajomość języka rosyjskiego, w którym śpiewa na YouTube. Karierę w show-biznesie rozpoczynała jako modelka. W 2012 r. - jako 18-latka - po raz pierwszy wystąpiła w teledysku Donatana "Nie lubimy robić", a rok później pojawiła się w klipie do przeboju "My Słowianie", która przyniosła sławę również piosenkarce Cleo. W 2014 r. Luxuria Astaroth zagrała niewielką rolę w polsko-duńskiej produkcji pt. "Obietnica" w reżyserii Anny Kazejak. Nie rozwijała jednak kariery aktorskiej, a w świecie show-biznesu miała przede wszystkim opinię skandalistki, która nie przebiera w słowach i otwarcie przyznaje, że chciałaby być taka, jak piosenkarka Doda. Nie przywiązywała wagi do wykształcenia, choć w wywiadach wspominała, że marzą się jej studia prawnicze oraz praca w charakterze adwokata. Celebrytka przez kilka lat zmagała się z uzależnieniem od alkoholu, jednak w końcu zdecydowała się na terapię w zamkniętym ośrodku, która przyniosła oczekiwane rezultaty. Od kilku lat nie pije już alkoholu, a jej kariera wygląda nieco inaczej. Aby podkreślić swoją przemianę wewnętrzną, Kamila Smogulecka występuje teraz pod nowym pseudonimem artystycznym - Zusje. Powróciła do świata show-biznesu jako zawodniczka Fame MMA, która na oktagonie mierzyła się m.in. z inną celebrytką Martą Linkiewicz. Oprócz tego skupiła się na karierze wokalnej. Publikuje utwory na platformie YouTube, ale można się spodziewać, że w przyszłości będzie chciała wydać album studyjny.

Znana z: teledysku Donatana i Cleo „My Słowianie”, gdzie odegrała rolę Słowianki, która w zmysłowy sposób ubija masło. Już wtedy zwróciła na siebie uwagę mediów. Oprócz tego wystąpiła jeszcze w dwóch innych teledyskach: „Nie lubimy robić” (Donatan, Kajman i Borixon) oraz „Z ziemi do gwiazd” (Chipsu). Gościła w programie Kuby Wojewódzkiego, jednak bardzo źle wspomina ten występ, ponieważ poczuła się upokorzona przez dziennikarza. Luxuria Astaroth, a obecnie Zusje, znana jest ze swoich kontrowersyjnych zachowań oraz wypowiedzi. Podczas jednego z odcinków Fame MMA wystąpiła w sukni ślubnej i udawała, że wychodzi za mąż za prezentera prowadzącego galę. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 50 tys. internautów, a muzyczny kanał na YouTube (@ZUSJE OFFICIAL) ma już prawie 100 tys. subskrypcji. Początkująca wokalistka wykonuje m.in. utwory w języku rosyjskim, utrzymane w klimacie hip-hopu.


Funkcja w filmie: - aktorka w filmie "Obietnica" (2014).

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

LINK Instagram: @kamila_smogulecka


Link FB: @ZusjeFanPage
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index