Wpadka w książce Karoliny Korwin Piotrowskiej

UPS! Wpadka w nowej książce Korwin Piotrowskiej! Dziennikarka pomyliła dwie gwiazdy... Które?

Wpadka w książce Karoliny Korwin Piotrowskiej

Karolina Korwin Piotrowska zaliczyła wpadkę w swojej najnowszej książce - "Sława".  O co chodzi? Wszystko przez zdjęcie, które na swoim Instagramie pokazała Karolina Malinowska. Żona Oliviera Janiaka pochwaliła się przed fanami, że dziennikarka w swojej książce bardzo miło o niej napisała. Dalej jednak możemy zobaczyć, że Karolina Korwin Piotrowska postanowiła skrytykować gwiazdę TVP... Rozalię Mancewicz!

 

Zobacz: Makijaż w stylu Marceliny Zawadzkiej

 

Karolina Korwin Piotrowska pomyliła w swojej książce dwie gwiazdy

W czym tkwi problem? Karolina Korwin Piotrowska napisała między innymi, że Rozalia Mancewicz jest słabą dziennikarką i gdyby nie Tomasz Kammel to w "Pytaniu na Śniadanie" zaliczałaby same wpadki. Otóż Karolinie Korwin Piotrowskiej najpewniej chodziło o Marcelinę Zawadzką, która w dodatku nie prowadzi "PnŚ" z Tomaszem Kammelem. Co dokładnie napisała dziennikarka?

Piękna twarz #dobrejzmiany w TVP. Ma świetny wygląda, kamera ją lubi, ale dziennikarka z niej żadna, warsztat póki co kompletnie nie istnieje. Recytowanie kwestii wyuczonych jest dobre dla prezenterki, a nie dla kogoś, kto aspiruje do bycia dziennikarzem. Gdyby nie niezawodny Kammel w Pytaniu na śniadanie, zaliczałaby wpadkę za wpadką.

Karolina Korwin Piotrowska jeszcze nie zabrała głosu w tej sprawie, ale z pewnością niedługo to zrobi. Premiera książki 23 maja. 

 

Zobacz: Co dalej po "Maglu towarzyskim"? Korwin Piotrowska zdradza swoje plany!

 

Karolina Korwin Piotrowska zaliczyła wpadkę w swojej książce.

Wpadka w książce Karoliny Korwin Piotrowskiej

 

Czy Karolina Korwin Piotrowska zabierze głos w tej sprawie? Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz są do siebie podobne ;) Poniżej zdjęcie Rozalii...

Rozalia Mancewicz 2010 w czarnej sy=ukni
ons.pl

 

A oto Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka w klasycznej stylizacji

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47