Włodarczyk i Krawczyk mają kryzys finansowy
ONS

Włodarczyk i Krawczyk mają poważne kłopoty finansowe

Włodarczyk i Krawczyk mają kryzys finansowy
ONS

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka od samego początku jest na świeczniku. Kolorowa prasa śledzi każdy ruch pary i co chwilę donosi na temat kolejnych kryzysów i miłosnych zakrętów. Ostatnio głośno było o sprawie niepłacenia alimentów przez aktora na rzecz bliźniaków, które ma z byłą partnerką Anetą Zając. Tabloidy ekscytują się również zaręczynami gwiazdorskiej pary. Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk w TYM ROKU wezmą ślub

Jak podaje "Grazia" Włodarczyk i Krawczyk muszą stawić czoła nowym problemom. Dwutygodnik informuje, że para ma problemy finansowe. Do pokaźnych alimentów jakie płaci Mikołaj, doszła comiesięczna rata kredytu za dom pod Warszawą, który aktor kupił z Agnieszką.

Gwiazdy aktualnie nie mają stałego źródła dochodu. Włodarczyk od dawna nie zagrała w żadnej produkcji i zarabia na tak zwanym "bywaniu". Natomiast Mikołaj po paśmie sukcesów, gra coraz mniej. Serial "Misja Afganistan" został zdjęty z anteny, a polsatowskie "Przyjaciółki" zawieszone z powodu potrójnej ciąży głównych bohaterek. Na razie pozostają mu tylko gościnne występy w "Pierwszej Miłości".

W takiej sytuacji pod znakiem zapytania pozostaje ślub Włodarczyk i Krawczyka. Jak podają tabloidy ich związek cały czas kwitnie. Dlatego para wzbogacona o wcześniejsze doświadczenia z pewnością upora się z kolejnymi przeciwnościami losu i dalej będzie prowadzić słodkie życie bezgranicznie wpatrzonych w siebie kochanków.

Zobacz: Tak wygląda willa Krawczyka i Włodarczyk warta milion złotych

Czułości Włodarczyk i Krawczyka na czerwonym dywanie:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48