Wojciech Szczęsny - włamanie na Instagram Szokujące zdjęcia na Instagramie Wojtka Szczęsnego Nagie zdjęcie na Insta Wojciecha Szczęsnego Marina i Wojtek Szczęsny podróżują pierwszą klasą Marina i Wojtek Szczęsny podróżują pierwszą klasą
Wojciech Szczęsny - włamanie na Instagram
Mocne! Bramkarz wydał już oświadczenie!
1/5
Wojciech Szczęsny - włamanie na Instagram

Wojtek Szczęsny padł ofiarą hakerów! Na jego konto na Instagramie włamał się haker i zamieścił mnóstwo nagich, a nawet pornograficznych zdjęć pewnej kobiety! Nazwa konta została zmieniona na Amanda_Hot_909. Kobieta na zdjęciach była w różnych pozycjach seksualnych. Zdjęcia na bieżąco były usuwane, ale haker wciąż dodawał nowe.

 

Szokujące zdjęcia na Instagramie Wojciecha Szczęsnego!

 

Gwiazdy często padają ofiarą hakerów, którzy często zamieszczają takie treści na ich kontach. Rzadko kiedy jednak zdarza się, żeby haker opublikował tak szokujące zdjęcia! Co gorsza, Wojciech wśród fanów ma mnóstwo młodych ludzi oraz dzieci.

 

Zobacz:  Czy Wojciech Szczęsny i MaRina czują się w Rzymie samotni? Zaskakujące słowa w wywiadzie dla VIVY!

 

Oświadczenie Wojciecha Szczęsnego

 

Zaraz po ataku Wojciech Szczęsny wydał oświadczenie w tej sprawie! 

 

Jak już zapewne zdajecie sobie sprawę, moje konto zostało zhakowane. Naprawdę przepraszam za zdjęcia, jakie zostały tu opublikowane. W tej chwili zdołałem już odzyskać dostęp do konta, ale wygląda na to, że haker wciąż ma taki dostęp. Pracujemy razem ze specjalistami, by jak najszybciej rozwiązać ten problem - czytamy w oświadczanie Szczęsnego. 

 

Zobacz także: Do sieci wyciekły prywatne maile Davida Beckhama! Piłkarz udzielał się charytatywnie, żeby dostać tytuł szlachecki?

 

2/5
Szokujące zdjęcia na Instagramie Wojtka Szczęsnego
3/5
Nagie zdjęcie na Insta Wojciecha Szczęsnego
4/5
Marina i Wojtek Szczęsny podróżują pierwszą klasą
5/5
Marina i Wojtek Szczęsny podróżują pierwszą klasą
Więcej na temat Wojciech Szczęsny