Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

Wiktoria Gąsiewska z bardzo dużym brzuszkiem! Pokazała zdjęcie

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

Wiktoria Gąsiewska pokazała na swoim profilu instagramowym zdjęcie z naprawdę pokaźnym brzuszkiem. A ciążowe krągłości opatrzyła bardzo sugestywnym podpisem. O co chodzi?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą od ponad 2 lat. Aktorzy poznali się we wczesnym dzieciństwie, jednak dopiero praca na planie serialu "Rodzinka.pl" zbliżyła ich do siebie. Gwiazdy są obecnie jedną z popularniejszych par w show-biznesie.

Gąsiewska z ciążowym brzuszkiem

O Wiktorii Gąsiewskiej mówi się ostatnio bardzo dużo. Głównie za sprawą jej związku z Adamem Zdrójkowskim, choć ostatnio również przypadkowej "wpadki" jaka miała miejsce na wakacjach. 20-latka w kusym stroju kąpielowym udała się do baru na plaży. Młodą aktorkę obsługiwała pracownica ubrana w hidżab! Internautów oburzyło zachowanie dziewczyny Zdrójkowskiego, która ich zdaniem miała niestosowany strój do miejsca, w którym była. Czy to prawda? Pracownica na zdjęciu nie wydała się bardzo zdegustowana bikini aktorki, więc burza wokół stroju była chyba niepotrzebna.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska robi zakupy w bikini! Oburzeni fani: "Nie było ci wstyd?"

Teraz jednak Wiktoria Gąsiewska dała mediom i fanom inny powód do rozmów. Młoda aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem swojego brzuszka. Czy Wiktoria jest w ciąży? Wygląda na to, że tak, ale... w serialu lub innej produkcji.

Hallo baby (witaj maleństwo) - napisała 20-latka na swoim Instagramie chwaląc się zdjęciem wielkiego brzuszka. 

Trzeba przyznać, że Wiktoria w zaawansowanej ciąży wygląda świetnie. Czy gwiazda planuje z Adamem Zdrójkowskim założyć rodzinę? Aktorzy skupiają się na swojej karierze i przyszłości, ale - idąc za przykładem Olgi Kalickiej czy Agnieszki Kaczorowskiej - ciąża nie wyklucza przecież grania w serialu.

Adam ciągle nie oświadczył się swojej ukochanej. W kwietniu spekulowano, że zrobi to na scenie "Dance, Dance, Dance", jednak gwiazdor nie wyjął pudełeczka z pierścionkiem. Czy będzie to miało miejsce jeszcze w tym roku? Trzymamy kciuki za ich związek!

Wiktoria z wielkim brzuszkiem

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży?
Instagram

Aktorka i Adam Zdrójkowski spotykają się ze sobą już ponad 2 lata 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Szukasz sukienki, która zmieści Twój ciążowy brzuszek? Koniecznie wejdź na tę stronę i wykorzystaj oferowany przez Born2Be rabat.

 

 

Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31