Brat Wiktorii Gąsiewskiej, Mateusz, wywołał niemałą aferę, nazywając Adama Zdrójkowskiego "miękką fają" oraz twierdząc, że źle traktował jego siostrę, kiedy był z nią w związku. Aktorka, pod jednym z nowszych postów, została wywołana do tablicy i poproszona o komentarz w tej sprawie. Wiktoria stanęła w obronie Mateusza! Dolała oliwy do ognia?

Reklama

Wiktoria Gąsiewska broni brata, Mateusza Gąsiewskiego

Choć Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są parą już od dwóch lat. Spekulowało się, że ich relacje są dość napięte, a byli partnerzy unikają się podczas branżowych imprez czy w pracy. Oboje jednak nie komentowali plotek. Dużym zaskoczeniem były więc ostatnie wypowiedzi brata Wiktorii, Mateusza Gąsiewskiego, który nie szczędził Adamowi gorzkich słów. Podczas jednego z wywiadów Gąsiewski nazwał Zdrójkowskiego "miękką fają" oraz stwierdził, że jego siostra była źle traktowana w związku. Internauci, pod najnowszym postem Wiktorii, zapytali aktorkę, co o tym sądzi, twierdząc, że Mateusz nie zachował się poważnie:

Troszkę słabe te zaczepki Twojego brata na Adama ???? Rozstaliście się i już, po co to ..

Słabe to jak Twój brat wypowiada się na temat Twojego byłego partnera...

Co na to Wiktoria?

Wiktoria Gąsiewska jest przekonana, że Mateusz miał swoje powody, by dogryźć Adamowi:

Zobacz także

Znam swojego brata i bez powodu nikogo miękką fają nie nazywa. Tu najwidoczniej powód jest.

Aktorka stwierdziła, że nie zrobił tego specjalnie:

Nikogo nie zaczepiał, tylko odpowiedział na pytanie, z kim chciałby stanąć w oktagonie - tłumaczy Wiktoria.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pokazała romantyczne zdjęcia z partnerem. Zakochani nie szczędzili sobie czułości

Adam Zdrójkowski nie odpowiedział Mateuszowi. Polubił jednak jeden z komentarzy na swoim Instagramie, w którym internauta okazał mu wsparcie:

Nie daj się zaczepiać przez brata Gąsowskiej.Gula mu skacze, że walczy w jakiś patologicznych programach a ty robisz karierę.

Co o tym sądzicie?

Reklama

Zobacz także: Adam Zdrójkowski o nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej! Jak zareagował na relację byłej partnerki z Jasperem Sołtysiewiczem?

Reklama
Reklama
Reklama