Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie, ale po rozstaniu skutecznie unikają się na imprezach i premierach. Teraz aktor został zapytany o nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej z Jasperem Sołtysiewiczem. Adam Zdrójkowski skomentował nową relację byłej partnerki i przy okazji zdradził, czy w jego życiu też ktoś się pojawił!

Reklama

Adam Zdrójkowski o nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej!

Wiktoria Gąsiewska na początku grudnia oficjalnie pojawiła się z nowym partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem na imprezie urodzinowej Polsatu. Od tej pory w mediach społecznościowych para publikuje wspólne romantyczne zdjęcia, a reporterka Party.pl Monika Maszkiewicz zapytała Adama Zdrójkowskiego, co sądzi o nowym związku swojej byłej partnerki. Aktor szczerze przyznał, że trzyma kciuki za Wiktorię Gąsiewską:

Nic nowego nie powiem. (...) Trzymam kciuki za Wiktorię, tak jak zresztą... - zaczął Adam Zdrójkowski i dodał: Tak, ja jestem szczęśliwym człowiekiem ogólnie rzecz biorąc.

Adam Zdrójkowski dodał też, że aktualnie z nikim się nie spotyka i zdecydowanie nie jest typem osoby, która poszukuje partnerki na portalach randkowych:

Nikogo w moim życiu nie ma, ale jak ktoś się pojawi to moje serce się uraduje. Póki co skupiam się na sobie i jest ok. - powiedział gwiazdor serialu "Rodzinka.pl".

Koniecznie obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, co jeszcze powiedział Adam Zdrójkowski na temat swojej byłej partnerki i jak skomentował spekulacje na temat relacji z Vanessą Rojewską.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pozuje z nowym chłopakiem. Fani: "Ten z Rodzinki.pl bardziej pasował"

Zobacz także
Party.pl

Instagram @wiktoria_gasiewska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama