Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się już niemal dwa lata temu, ale do tej pory konsekwentnie nie mówią o swoim związku w wywiadach. Dużym więc zaskoczeniem są ostatnie wypowiedzi brata Wiktorii, Mateusza Gąsiewskiego, który w ostrych słowach ocenił gwiazdora "rodzinki.pl". To początek konfliktu?

Reklama

Brat Wiktorii Gąsiewskiej odsłania kulisy jej związku z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znają się od najmłodszych lat z wielu produkcji filmowych i serialowych - m.in. "rodzinki.pl" czy "Rodziny zastępczej". Jako para zaczęli spotykać się ze sobą od 2017 roku, cztery lata później ich związek jednak przeszedł do historii. Młodzi aktorzy nie chcieli komentować sprawy, w mediach pojawiły się zaś informacje, że ich relacje po rozstaniu są dość napięte, a Wiktoria i Adam starają się unikać wszelkich spotkań.

Zobacz: Relacje Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego "są napięte", informuje osoba z produkcji

Dziś szerokim echem w mediach odbijają się wypowiedzi brata Wiktorii, Mateusza Gąsiewskiego, który wziął udział w gali High League 6 (jedna z federacji organizująca freak show fight). "Haribo", bo taki ma pseudonim, na ringu walczył z Rogerem Sallą, mężem Karoliny Pisarek, który go pokonał. Podczas jednego z wywiadów po Mateusz został zapytany, czy w kolejnej walce chciałby zmierzyć się właśnie z Adamem Zdrójkowskim. Odpowiedział dość złośliwie:

Myślę, że ma co robić, ale myślę, że nie zgodzi się, to jest miękka faja. Nie wiem, nie wiem, raczej się nie zgodzi. Chyba że mu sypną hajsem, bo też jest pazerny.

Zobacz także

Ale to nie wszystko. Mateusz został zapytany o relację z nowym chłopakiem Wiktorii Gąsiewskiej, Jasperem Sołtysiewiczem. Gąsiewski znów wbił szpilę Adamowi:

Jest dużo lepiej, niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak już zostanie - powiedział w rozmowie z portalem swiatgwiazd.pl

Dopytany o Zdrójkowskiego, gorzko dodał:

Po prostu źle ją traktował - wypalił.

Adam Zdrójkowski na razie nie odniósł się do słów Mateusza Gąsiewskiego. Myślicie, że powinien?

Zobacz także: Adam Zdrójkowski o relacji z bratem bliźniakiem: "Bywało ciężko"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama