Ślub Iwony Węgrowskiej

Węgrowska już po ślubie! Dostała mercedesa za ponad 200 tysięcy

Ślub Iwony Węgrowskiej

W sobotę Iwona Węgrowska postanowiła zaskoczyć wszystkich i w swoim stylu przekazała informację, która zelektryzowała media. Gwiazda na Facebooku pochwaliła się, że wychodzi za mąż, a jej życiowym partnerem został producent muzyczny ze Stanów. Para poznała się kilka miesięcy temu, czyli najpradowpodobniej na początku 2013 roku. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku Iwona zapewniała, że jej serce jest złamane i czeka na tego jedynego.

Dzisiaj piosenkarka na Facebooku zamieściła kolejny wpis, z którego wynika, że ślub w Las Vegas odbył się zgodnie z planami.

- Jestem taka szczęśliwa! Od kilku godzin mam już cudownego męża. Kocham Go nad życie! Już niedługo moi Kochani wracam do Was z nowym materiałem :)


Iwona nie zilustrowała wpisu zdjęciami z niezwykłego wydarzenia, ale za to pokazała jaki prezent dostała od ukochanego. Pozując w komisie samochodowym na tle srebrnego mercedesa klasy E wartego ponad 200 tysięcy złotych napisała:

- Nie wierze! Dostałam przepiękny prezent ślubny od mojego męża! Kocham Cię ...


Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych zdjęć. Może tym razem noc poślubna przebiegła lepiej niż jej pierwszy raz... Przypomnijmy: "Był w szoku! Uciekłam!"

Iwona Węgrowska z prezentem ślubnym


Zobacz: Ślubna sesja Iwony Węgrowskiej
Iwona Węgrowska na wakacjach w USA:

Więcej na temat Iwona Węgrowska śluby gwiazd
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22