Katarzyna Warnke nie pozwala Piotrowi Stramowskiemu grać scen seksu z Dodą?! Mamy komentarz aktorki
Instagram/ONS

Katarzyna Warnke nie pozwala Piotrowi Stramowskiemu grać scen seksu z Dodą?! Mamy komentarz aktorki

Katarzyna Warnke nie pozwala Piotrowi Stramowskiemu grać scen seksu z Dodą?! Mamy komentarz aktorki
Instagram/ONS

Jak czytamy w gazecie "Fakt", Katarzyna Warnke zabrania grać scen seksu swojemu mężowi Piotrowi Stramowskiemu z Dodą w kolejnej części "Pitbulla"! A do tego jak informuje gazeta, aktorka uciekła nawet z premiery "Pitbulla. Niebezpieczne kobiety", aby nie spotkać Dody.

– Kasia jest przewrażliwiona na punkcie Piotrka. Nie chce by miał sceny seksu z Dodą. Sama zbliżyła się do Piotrka właśnie na planie filmu podczas takich scen i teraz woli dmuchać na zimne – czytamy w "Fakcie". 

Warnke miała zmienić zdanie, jak spotka piosenkarką  i ją pozna.

– Kasia miała poznać się z Dodą na premierze „Pitbull. Niebezpieczne kobiety", ale stwierdziła, że nie jest gotowa na tę konfrontację i uciekła z kina zaraz po seansie – dodaje informator "Faktu".

Zapytaliśmy Katarzynę Warnke czy boi się scen seksu męża z Dodą oraz... Czy uciekła na jej widok z premiery? Czy może ktoś chce większego szumu wokół Dody?

Granie scen erotycznych jest wpisane w zawód aktora. Zarówno ja, jak i Piotr jesteśmy aktorami, którzy traktują poważnie swoją pracę. Jesteśmy przygotowani do grania tych scen, mamy sporo takich doświadczeń za sobą i nie widzę w tym nic złego. Poza tym nie słyszałam, żeby Piotr miał grać z panią Dodą w następnym Pitbullu, a jest dość blisko z Patrykiem Vegą i sądzę, że pierwszy o tym by wiedział. Lubię tematykę erotyczną, od dawna poważnie się nią zajmuję - napisałam sztukę „Uwodziciel” i ją wyreżyserowałam w Teatrze Nowym K. Warlikowskiego. Uważam, że to ważna część naszego życia. Właśnie kilka dni temu skończyłam zdjęcia do kryminalnego filmu „Ach, śpij kochanie” w reż. K. Langa, gdzie gram razem z Andrzejem Chyrą i zdarzyło się, że mieliśmy do zagrania odważne sceny erotyczne. Gdybyśmy sobie z Piotrem stawiali granice, taka praca byłaby niemożliwa. - mówi Party.pl Katarzyna Warnke i wyjaśnia nam kolejną plotkę związaną z Dodą.

- Czy uciekłam z premiery „Pitbulla”, żeby nie spotkać pani Dody? Minęłyśmy się kilkakrotnie na bankiecie, ale żadne z nas, ani Piotr ani ja, nie zna pani Dody osobiście, więc nie mieliśmy żadnego kontaktu. Poza tym wyszliśmy z kina późno, po pierwszej w nocy, z grupką przyjaciół i bawiliśmy się do rana w naszym domu. I tam pani Dody już nie spotkałam. – śmieje się w rozmowie z nami Katarzyna Warnke.

Wygląda na to, że aby podgrzać atmosferę wokół filmu i pewnych osób powstają różne historie nie mające nic wspólnego z prawdą. Naszym zdaniem Kasia Warnke powinna zagrać w najnowszym Pitbullu i mieć gorące sceny z Piotrem. Nie uważacie?

 

Zobacz także: Stramowski jest młodszy od Warnke o 10 lat! 39-letnia aktorka myśli o dziecku: "Piotrek długo nie mógł zrozumieć..."

 

Tak wyglądała domówka u Kasia Warnke i Piotra Stramowskiego po premierze 'Pitbull. Niebezpieczne kobiety". I tu Dody nie było.

po premierze Pitbulla

 

Kasia Warnke i Piotr Stramowski to najbardziej hot małżeństwem w polskim show-biznesie.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

 

Doda ma zagrać w nowej części "Pitbulla". Ale czy w wątku z Piotrem Stramowskim? Scenariusz jeszcze nie powstał.

Doda wręczyła kawałek tortu Andrzejowi Dudzie!
EastNews

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47