Tomasz Oświeciński w niebieskiej koszulce

Córka Tomka Oświecińskiego gra w "Na Wspólnej"! W kogo się wciela? ZDJĘCIA

Tomasz Oświeciński w niebieskiej koszulce

Córka Tomasz Oświecińskiego gra w "Na Wspólnej"! Aktor i sportowiec pochwalił się tym w programie Kuby Wojewódzkiego, którego był gościem w miniony wtorek. Mało, kto spodziewał się, że pociecha gwiazdora znanego z "Agenta" również ma zapędy aktorskie. A w kogo wciela się Maja Oświecińska w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce?

Córka Tomka Oświecińskiego gra w "Na Wspólnej"!

Aktor jest szalenie dumny ze swojej córki i cieszy się, że Maja odziedziczyła po nim pasję. W serialu "Na Wspólnej" dziewczynka gra Julkę, córkę Igora Nowaka, w którego wciela się Kuba Wesołowski. Jej serialową mamą była Magda, która zginęła w wypadku motocyklowym. Aktorstwo to jednak nie jedyna pasja Mai. W 2014 roku córka Tomka Oświecińskiego promowała kolekcję ubrań dla dziewczynek TUTU Princess i pojawiła się też w magazynie "Kikimora" skierowanym do rodziców i dzieci.

Niebawem Maja zagra też w teledysku Pawła Domagały znanego z serialu "Powiedz TAK!". Aktor nagrywa klip do jednej z piosenek, która pojawiła się w produkcji. Oglądacie Maję w "Na Wspólnej"?

 

Zobacz: Lesbijski wątek w Na Wspólnej! Ola zakochana w dziewczynie?

 

Córka Tomasza Oświecińskiego, Maja gra w serialu "Na Wspólnej"

Półmetek majówki za nami :) Nowy odcinek w poniedziałek :) A już wkrótce rozstajemy się na trzy miesiące :( Będziecie za nami tęsknić? fot. Radek Orzeł#NaWspólnej #TVN

Opublikowany przez Na Wspólnej TVN na 2 maja 2014

Maja Oświecińska na planie teledysku Pawła Domagały

Dziś gościłam na planie teledysku Pawła Domagały:) Pozdrawiam całą ekipę i zapraszam dziś "Na Wspolną" gdzie będziecie mogli mnie zobaczyć󾌵

Opublikowany przez Maja Oświecińska na 10 marca 2016

Maja Oświecińska na planie serialu

Opublikowany przez Maja Oświecińska na 30 marca 2016

Maja Oświecińska z ukochanym tatą :)

Z ukochanym Tatusiem:)

Opublikowany przez Maja Oświecińska na 26 styczeń 2016

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05