Tomasz Kowal będzie inwalidą
ONS
Newsy

Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna

Rodzina przekazała tragiczne informacje

Na początku czerwca dotarła do nas informacja o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music, Tomka "Kowala" Kowalskiego. Wokalista trafił do szpitala, a jego stan określano jako bardzo ciężki. Tydzień temu rodzina poinformowała w specjalnym oświadczeniu, że nastąpił przełom w jego leczeniu, dzięki czemu mógł zostać wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Przypomnijmy: Zwycięzca "MBTM" walczy o życie w szpitalu. Jest przełom!

Ostatnie informacje pozwalały mieć nadzieję, że już wkrótce opuści on szpital o własnych siłach. Dziś już wiemy, że co prawda wypadek nie pozbawił go życia, ale sprawił, że Kowal na zawsze stracił sprawność fizyczną. Jak czytamy w najnowszym oświadczeniu - przez uszkodzenie rdzenia kręgowego, Tomek będzie zmuszony poruszać się na wózku.
 

Doznał On licznych obrażeń, m.in. złamań oraz poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Tomek jest sparaliżowany od pasa w dół, tym samym będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przebywa obecnie w jednym z wrocławskich szpitali. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny. - czytamy.

 

Z powodu kosztownego leczenia i rehabilitacji zdecydowano o uruchomieniu specjalnego numeru konta na które można przelewać środki dla artysty. 

Zobacz: Mister Polski miał groźny wypadek. Otarł się o śmierć 

Tomasz Kowalski miał wypadek. Wypadek Tomasza Kowalskiego. Tomasz Kowalski w szpitalu

Gwiazdy na finale "Must Be The Music":

Stan zdrowia Tomka Kowalskiego
ONS
Newsy
Zwycięzca "MBTM" walczy o życie w szpitalu. Jest przełom!
Rodzina poinformowała o jego stanie

Na początku czerwca poinformowano o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music , Tomka "Kowala" Kowalskiego . Wokalista trafił do szpitala, a jego stan określano jako bardzo poważny. W przejmującym oświadczeniu jego rodzina i przyjaciele wyjaśnili sytuację fanom. Przypomnijmy: Zwycięzca Must Be The Music w szpitalu. Wokalista walczy o życie Od zdarzenia minęły już dwa tygodnie, a wielbiciele piosenkarza nieustannie prosili o informacje na temat stanu zdrowia Kowalskiego. W końcu się doczekali. Najbliżsi "Kowala" umieścili kolejne oświadczenie, w którym informują fanów, że Tomek wybudził się ze śpiączki. Jego stan wciąż jednak jest dość poważny, ale wpis ten daje nadzieje na znaczną poprawę. W związku z dochodzącymi do nas licznymi pytaniami dotyczącymi zdrowia Tomka "Kowala" Kowalskiego informujemy, że Tomek został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny. Dziękujemy za listy i kartki ze słowami wsparcia. Mamy nadzieję, że już wkrótce Tomek będzie mógł je wszystkie samodzielnie przeczytać. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie akcje prowadzone z myślą o Tomku i czekamy na kolejne "żurawie". Wierzymy, że takie wsparcie będzie dla Tomka dodatkową mobilizacją w walce o szybki powrót do zdrowia - czytamy na oficjalnym profilu Kowalskiego na Facebooku. Akcję z papierowymi żurawiami zainicjowali fani Kowalskiego, a inicjatywę wsparł m.in. zespół LemON. Zobacz: Groźny wypadek Mistera Polski w drodze na salony: "Otarłem się o śmierć!" Galeria zdjęć z finału ostatniej edycji Must Be The Music:

Koncert dla Tomka Kowala
youtube
Newsy
Wyjątkowy występ na scenie "MBTM". Kora nie mogła powstrzymać łez [WIDEO]
Artyści zagrali dla Tomka Kowala

Na początku czerwca, zwycięzca czwartej edycji programu "Must Be The Music" , Tomasz "Kowal" Kowalski uległ poważnemu wypadkowi. Artysta w ciężkim stanie trafił do szpitala, a lekarze długo nie potrafili ocenić jego szans na przeżycie. Kilka dni temu nastąpił przełom w leczeniu i możliwe było wybudzenie go ze śpiączki. Niestety najnowsze wieści przekazane przez rodzinę nie są najlepsze - w wyniku wypadku, uszkodzony został rdzeń kręgowy przez co Tomek będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przypomnijmy:  Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna Telewizja Polsat natychmiast zdecydowała się pomóc Kowalowi i uruchomiła specjalny numer konta na który można wpłacać pieniądze na jego dalsze leczenie. Artyści związani z programem "MBTM" również nie pozostali obojętni i nagrali nową wersję utworu "Nie tracę wiary". Do wspólnego wykonania zaproszono muzyków, którzy od razu zgodzili się na udział w projekcie. Na jednej scenie zagrali: Enej , ShataQS , Piotr Szumlas i Jakub Zaborski , LemON , Paulina Sykut-Jeżyna , Kasia Moś , Iwona Kmiecik , Anna Karwan i be.my . Obecni byli także jurorzy - Kora po wzruszającym wykonaniu nie mogła powstrzymać łez. Zobacz: W "MBTM" pojawi się nowy juror. Kto to będzie?   Wielki finał programu "Must Be The Music":

Tomasz Kowalski miał wypadek. Zwycięzca Must Be The Music miał wypadek. Wypadek zwycięzcy Must Be The Music
ONS
Newsy
Zwycięzca Must Be The Music w szpitalu. Wokalista walczy o życie
Jego stan jest bardzo poważny

Z Katowic dochodzą bardzo niepokojące wieści o zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music . Jak donosi katowicka "Gazeta Wyborcza", Tomasz "Kowal" Kowalski uległ poważnemu wypadkowi i obecnie jest w szpitalu, a jego stan określany jest jako ciężki. Do zdarzenia doszło w niedzielę na głównej drodze w Dobroszycach w województwie dolnośląskim. Jadący na motocyklu Kowalski zderzył się z samochodem prowadzonym przez 19-latka, który wymusił pierwszeństwo. Wokalistka w szpitalu przeszedł poważną operację. Na oficjalnym profilu wokalisty pojawił się wpis ze stosowną informacją i prośbą o duchowe wsparcie w tej trudnej dla niego i jego rodziny sytuacji.   W związku z nieszczęśliwym wypadkiem, któremu uległ Tomasz "Kowal" Kowalski w dniu 08.06.2014 r. informujemy, że Tomek przebywa obecnie w szpitalu. Jego stan jest ciężki, ale stabilny. Rodzina i zespół proszą o wsparcie duchowe oraz poszanowanie prywatności Tomka jak i Rodziny. Na bieżąco będziemy informować o stanie Tomka - czytamy na jego Facebooku. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Zobacz: Groźny wypadek Mistera Polski w drodze na salony: "Otarłem się o śmierć!" Finał Must Be The Music 7:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner