Tomasz Karolak przeprasza Andrzeja Dudę i atakuje Bronisława Komorowskiego
ONS

Tomasz Karolak przeprasza za aferę z córką Andrzeja Dudy

Tomasz Karolak przeprasza Andrzeja Dudę i atakuje Bronisława Komorowskiego
ONS

Tomasz Karolak od kilku tygodni nie może spać spokojnie. Wszystko za sprawą jego udziału w kampanii przed wyborami prezydenckimi. Karolak przed drugą turą wyborów oficjalnie poparł Bronisława Komorowskiego za co dzisiaj dostaje pogróżki. Zobacz: Spalą dom Tomaszowi Karolakowi? Aktor nieustannie otrzymuje groźby

Na złośliwe komentarze i groźby z pewnością wpłynęła również słynna wpadka w programie Tomasza Lisa. Dziennikarz razem z Tomaszem Karolakiem cytowali wówczas wpis w fikcyjnego konta córki Andrzeja Dudy. "Tata mówi, że jak zostanie prezydentem, odda Oscara Amerykanom. Prawda jest ważniejsza od jakiejś tam nagrody z żółtej blachy"- krytykowali na wizji rzekome słowa kandydata na prezydenta.

Dziś, kilka tygodni  po tamtych wydarzeniach, Tomasz Karolak postanowił przeprosić za atak na Andrzeja Dudę. Na łamach magazynu "W sieci" przyznaje, że poparcie Bronisława Komorowskiego bylo odruchem serca. Ale też przyznaje, że kampania prezydencka była „beznadziejna". Na okładce tygodnika pojawiła się wypowiedź skruszonego aktora "Sorry za atak na Dudę". Karolak twierdzi, że uwierzył, że ma do czynienia z prawdziwą wypowiedzią Kingi Dudy, gdyż był przekonany, że Tomasz Lis sprawdził źródło informacji.

- Tomek Lis mi ją pokazał, pytając: „Czy ty to czytałeś?!" Więc jeżeli on mi to pokazuje w programie, to ja uważam to za sprawdzoną informację. Znamy wszyscy Lisa i wiemy, że rzetelnie podchodzi do sprawy - stwierdził Karolak.


Czyżby Tomasz Karolak próbował ratować swój wizerunek? A może chce wyciszyć sprawę przed początkiem nowej prezydentury?

Zobacz na Polki.pl: Tomasz Karolak- Żyję w dwóch światach


bez_nazwTomasz Karolak nago na Złotych Wężach 2015y.jpg
 

 

 

Więcej na temat Tomasz Karolak
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33