Znani aktorzy nie chcą uczyć Natalii Siwiec

Znani aktorzy żartują z Natalii Siwiec! "Aktorstwa nie da się nauczyć"

Znani aktorzy nie chcą uczyć Natalii Siwiec

Znani aktorzy nie chcą uczyć aktorstwa Natalii Siwiec! Okazuje się, że modelka nie może liczyć na pomoc ze strony m.in. Tomasza Karolaka, Bohdana Łazuki czy Karola Strasburgera. Panowie w rozmowie z Super Expressem przyznali, że nie będą szlifować talentu aktorskiego pięknej modelki. Dlaczego Natalia Siwiec, która przygotowuje się do zagrania głównej roli w sztuce "Miłość.com" w Teatrze Sabat, nie może liczyć na wsparcie swoich kolegów z show-biznesu?

Nie, ja nie będę uczył... Bo już jakbym miał kogoś uczyć, to kogoś, kogo chętnie bym oglądał. Poza tym aktorstwa nie da się nauczyć, z tym trzeba się urodzić. Ale niech Natalia się nie przejmuje, bo w Polsce jest tak, że jak chce się grać w serialach, to nie trzeba umieć grać- w rozmowie z tabloidem stwierdził Bohdan Łazuka.

Nauczycielem Natalii Siwiec nie zostanie także Karol Strasburger, który sugeruje, że modelka powinna wybrać się do szkoły teatralnej.

To nie ma tak, że w prosty sposób można kogoś w szybkim czasie nauczyć aktorstwa, po to są szkoły teatralne. Nauczyć się aktorstwa to nie jest łatwa sprawa. Na to składa się wiele czynników, wrażliwość, talent. Ja bym się nie podjął takiego zadania, nie jestem profesorem, to jest skomplikowane- powiedział Karol Strasburger.

Dziennikarze SE zapytali także Tomasza Karolaka, czy chciałby szkolić początkującą aktorkę, Natalię Siwiec. Według relacji tabloidu aktor jedynie się roześmiał  i powiedział krótko: Zostawię to bez komentarza.

 

W talent Natalii Siwiec nie zwątpiła jednak Małgorzata Potocka-i  to właśnie ona zaproponowała modelce główną rolę w sztuce "Miłość.com". Już wkrótce jej fani będą mogli więc ocenić, czy Natalia Siwiec w ogóle potrzebuje nauki aktorstwa! 

 

Zobacz także: Natalia Siwiec przekłada ślub! Chodzi o problemy zdrowotne w rodzinie. Co się stało?

 

Natalia Siwiec nie może liczyć na wsparcie kolegów z show-biznesu.

Tomasz Karolak nie chce uczyć Natalii Siwiec.

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27