Uderzające podobieństwo niektórych gwiazd sprawia, że wielu fanów, pomimo ogromnej sympatii do celebrytów, ma ogromne trudności z ich rozróżnieniem. Co więcej, niektórzy są do siebie tak podobni, że spokojnie mogliby być uznawani za bliźniaków czy bliźniaczki. Zobaczcie, kto w show-biznesie ma swojego "klona"!

Reklama

Te gwiazdy wyglądają identycznie!

Ostatnio media obiegły zdjęcia Natalii Drogowskiej z "Farmy", która wygląda jak Klon Adrianny Eisenbach z "Królowych życia". Panie pochwaliły się w sieci serią wspólnych zdjęć, a internauci nie mogli nadziwić się ich ogromnym podobieństwem. Niektórzy nawet dopytywali, czy celebrytki aby na pewno nie są bliźniaczkami.

- Powinnyście zrobić jakieś badania czy przypadkiem nie jesteście spokrewnione ???? - komentowani fani.

Instagram @adrianna_scandal_queen

Postanowiliśmy się więc bliżej przyjrzeć innym gwiazdom, które wyglądają, jakby były swoimi sobowtórami.

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz

Te piękne blond piękności robią zawrotną karierę w świecie modelingu. Rozalia Mancewicz zdobyła tytuł Miss Polonia w 2010 roku. Od tego czasu na dobre zadomowiła się w show-biznesie. Rok później jej sukces powtórzyła Marcelina Zawadzka, którą teraz możemy podziwiać w roli prowadzącej hitu Polsatu - "Farma". Trzeba przyznać, że obie panie naprawdę trudno odróżnić!

MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Natasza Urbańska i Natalia Krakowiak

Gdyby Nasza Urbańska potrzebowała zastępstwa, idealną dublerką byłaby dla niej inna polska wokalistka , Natalia Krakowiak. Obie artystki charakteryzują się nie tylko podobną aparycją, sylwetką, ale nawet fryzurą i zbliżonym stylem.

Zobacz także
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Anna Głogowska i Ewa Sama z "Żon Miami"

Ostatnio w rozmowie z reporterką Party.pl Ewa Sama z "Żon Miami" nawiązała do podobieństwa z Anną Głogowską. Jak podkreśla gwiazda kontrowersyjnego show, widzowie często dopytują celebrytką o to, czy jest spokrewniona ze światowej sławy tancerką, znaną również z "Tańca z Gwiazdami"

- Zaczęli pisać do nie na Instagramie "czy masz siostrę tancerkę, czy pani i Ania Głogowska jesteście rodziną" - wyznała w rozmowie z Party.pl Ewa Sama z "Żon Miami"

Trudno nie pokusić się o stwierdzenie, że ich podobieństwo jest naprawdę uderzające.

Instagram @ewa.sama, Tomasz Zukowski/East News

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Piotr Galiński i Krzysztof Miruć

To zdecydowanie jedni z naszych faworytów! Były juror "Tańca z gwiazdami", Piotr Galiński i gwiazdor HGTV Krzystof Miruć wyglądają naprawdę jak bracia bliźniacy!

Piotr Molecki/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Lili Reinhart i Brittany Murphy

Fani Netflixa z pewnością doskonale znają Lili Reinhart, która w kultowym serialu "Riverdale" wciela się w charyzmatyczną Betty Cooper, ale wiedzieliście, że aktorka jest łudzącą podobna do innej hollywoodzkiej gwiazdy? Mowa Mowa oczywiście o Brittany Murphy, która zmarła 2009 roku w wieku 32 lat. Patrząc na ich zdjęcia naprawdę trudno je odróżnić!

Invision/Associated Press/East News, Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Nina Dobrev i Victoria Justice

Nina Dobrev znana z hitowej sagi "Pamiętniki wampirów" to 34-letnia kanadyjska aktorka i modelka pochodzenia bułgarskiego, która wciąż cieszy się niesłabnącą sławą. Jej dublerkę spokojnie mogłaby zagrać jej młodsza koleżanka po fachu - urodzona w Hollywood 29-letka aktorka i piosenkarka Victoria Justice.

Invision/Invision/East News, Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock/Rex Features/East News

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Amy Adams i Isla Fisher

Obie charyzmatyczne, rudowłose i niezwykle utalentowane. Znana z serii "Zaczarowana" amerykańska aktorka Amy Adams często jest mylona przez paparazzi i liczne media z australijską scenarzystką i aktorką Islą Fisher.

Reklama
ITM / Splash News/EAST NEWS, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Te gwiazdy wyglądają identycznie: Natalie Portman i Keira Knightley

O tym, że najpopularniejszym gwiazdom na planach filmowych towarzyszą dublerzy, nikogo już nie dziwi, jednak te ciemnowłose piękności naprawdę trudno odróżnić. Natalie Portman i Keira Knightley od lat są do siebie porównywalne i walczą o angaże do tych samych ról.

Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/East News, AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama