Odkąd "Żony Miami" trafiły do na antenę TVN, widzowie zachwycili się pewnymi siebie Polkami, które robią zawrotną karierę za oceanem. Niektórzy jednak podejrzewają, że jedna z pań dostała się do show poprzez bliskie relacje z gwiazdą Polsatu. Jaka jest prawda?

Reklama

"Żony Miami": Ewa Sama to siostra bliźniaczka Anny Głogowskiej?! Tylko

Choć wielki finał premierowej edycji "Żon Miami" już dawno za nami, bohaterki show wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem, którzy szybko zamienili telewizory na smartfony, by za pośrednictwem mediów społecznościowych śledzić dalsze losy swoich ulubienic. Ostatnio w rozmowie z reporterką Party.pl Ewa Sama z "Żon Miami" zdradziła, jak znalazła się w programie.

Niektórzy internauci jednak podejrzewają, że występ charyzmatycznej blondynki w "Żonach Miami", gdzie wraz z innymi bohaterkami pokazuje swoje luksusowe życie na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, nie jest przypadkowy. Niektórzy bowiem sądzą, że Ewa Sama jest siostrą bliźniaczką Anny Głogowskiej, światowej sławy tancerki klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych, którą widzowie doskonale znają z "Tańca z Gwiazdami".

- Widzowie zaczęli pisać do nie na Instagramie "czy masz siostrę tancerkę, czy pani i Ania Głogowska jesteście rodziną" - mówi w rozmowie z Party.pl Ewa Sama z "Żon Miami".

Czy Anna Głogowska i Ewa Sama z programu "Żony Miami" naprawdę są spokrewnione? Co je łączy? Tego dowiecie się, oglądając nasze wideo.

Reklama

Zobacz także: "Żony Miami": Ewa Sama szczerze o synach. Jednego z nich zabrakło w programie. Dlaczego? Powód był ważny!

Zobacz także
Tomasz Zukowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama