Natalia Drogowska z "Farmy" spotkała się z Adrianną Eisenbach z "Królowych życia" i pokazały wspólne zdjęcia. Same przecierały oczy ze zdumienia, gdy pierwszy raz zobaczyły się na żywo.

Reklama

Wierzyć nam się nie chciało, że prawie takie samo jest nasze ciało ????❤️ - napisała "Królowa życia".

Widzowie "Farmy" od razu, gdy tylko zobaczyli pierwsze zdjęcia uczestniczki, pisali w komentarzach, że wygląda zupełnie jak kontrowersyjna gwiazda TTV. Do tego spotkania po prostu nie mogło nie dojść.

Natalia Drogowska z "Farmy" i Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" wyglądają tak samo

Natalia Drogowska z "Farmy 2" od samego początku budziła kontrowersje. Gdy widzowie pierwszy raz ujrzeli jej zdjęcia, od razu zauważyli jej podobieństwo do Adrianny Eisenbach z "Królowych życia". Porównywano ją także do "Blanki Lipińskiej" w peruce. Okazuje się, że sama "Królowa życia" nie pozostała obojętna na podobieństwo do koleżanki z "Farmy" i postanowiła się z nią spotkać. Opublikowała w sieci całą serię zdjęć, a ich podobieństwo jest uderzające. Adrianna Eisenbach wylicza, że mają taki sam kolor oczu, podobne policzki czy nawet wzrost:

Jesteśmy podobne ? Taka sama peruka, prawie tyle samo wzrostu, duże policzki, ten sam kolor oczu, ten sam rozmiar buta . Pierwszy raz się zobaczyłyśmy i wierzyć nam się nie chciało, że prawie takie samo jest nasze ciało ????❤️

Instagram @adrianna_scandal_queen

Zobacz także: "Farma 2": Widzowie i uczestnicy są wściekli na Anię: "Zrobiła świństwo"

Rozemocjonowana również była Natalia Drogowska z "Farmy", która tak wspomina spotkanie z "Królową życia":

Zobacz także

❤️❤️❤️jaaaa cały czas doznaje szoku ❤️❤️❤️❤️ - napisała w sieci.

Uczestniczka "Farmy" i "Królowa życia" mają więcej wspólnego niż mogło im się wydawać. Nie tylko są do siebie wizualnie podobne. Okazuje się, że podobnie jak Adrianna Eisenbach, Natalia Drogowska z "Farmy" również ma młodszego partnera.

Instagram @adrianna_scandal_queen

Zobacz także: "Farma" 2: Kontrowersyjna uczestniczka pożegnała się z programem! Zaskakujące wyniki głosowania

Internauci są zachwyceni wspólnymi zdjęciami Adrianny Eisenbach z "Królowych życia" i Natalii Drogowskiej z "Farmy" i przyznają, że to musi być super uczucie, patrzeć na kogoś, kto wygląda niemal jak jego własne odbicie lustrzane.

- Oglądając Farmę i patrząc na Rudą byłam pewna, że jesteście bliźniaczkami tylko Ruda bez tatuaży...????
- Nawet nosy macie podobne ???? Powinnyście zrobić jakieś badania czy przypadkiem nie jesteście spokrewnione ????
- Za dużo osób pisało że jest podobna osoba do Ciebie i proszę odnalazłaś replikę samej siebie ????

Myślicie, że to początek przyjaźni Adrianny i Natalii? Trzeba przyznać, że spotkanie kogoś, kto jest tak mocno do nas podobny jest bardzo trudne.

Instagram @adrianna_scandal_queen
Reklama

Instagram @adrianna_scandal_queen
Instagram @adrianna_scandal_queen
Instagram @adrianna_scandal_queen
Reklama
Reklama
Reklama