Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz to polska modelka, która urodziła się w Australii. Dość szybko jednak wraz z rodziną przyjechała do Polski. Jej kariera w show-biznesie trwała około 10 lat. Kiedy miała 17 lat, została Miss Polski Nastolatek. Gdy sześć lat później wzięła udział w wyborach Miss Polonia, ponownie okazała się bezkonkurencyjna, dodatkowo zdobywając tytuł Miss Internautów. Jej ostatni kontakt z show-biznesem miał miejsce w 2015 roku, kiedy wystąpiła w programie "Celebrity Splash". Później podjęła decyzję, że życie celebrytki nie jest jej marzeniem i wróciła do rodziców, którzy prowadzą gospodarstwo agroturystyczne "Majątek Howieny". Tam wraz z siostrami dba o rozwój inwestycji. Poznaj więcej informacji o Rozalii Mancewicz.

Imię: Rozalia

Nazwisko: Mancewicz

Nazwisko panieńskie: Mancewicz

Pseudonim: -

Wzrost: 175 cm

Data urodzenia: 27.06.1987 r.

Znak zodiaku: Wodnik

Zawód: modelka, przedsiębiorczyni

Osoby - związki:
 • Od 2015 roku małżeństwo z Marcinem Jaworskim, polskim przedsiębiorcą.


 • Rodzice: Anna i Marek Mancewiczowie, przedsiębiorcy prowadzący gospodarstwo agroturystyczne "Majątek Howieny" niedaleko Białegostoku.

  Dzieci: syn Henryk (ur. 2016 r.), córka Zofia (ur. 2021 r.).

  Rodzeństwo: siostry Natalia i Laura, pomagają rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego "Majątek Howieny".

  BIO: Rozalia Mancewicz urodziła się w Melbourne w Australii, ale już we wczesnej młodości wróciła z rodziną do Polski. Zamieszkali we wsi Pomigacze. Kiedy była nastolatką, na dwa lata cała rodzina wróciła do Australii, gdzie Rozalia uczęszczała do gimnazjum. Później już na stałe wróciła do Polski. Studiowała filologię angielską na Uniwersytecie w Białymstoku. Planowała karierę w tłumaczeniach lub prowadzeniu działalności w gastronomii. W tej drugiej dziedzinie zdobywała wiedzę i umiejętności, pomagając rodzicom w gospodarstwie agroturystycznym. We wczesnej młodości została jednak modelką.Niezwykle istotny w jej karierze był rok 2004, kiedy została Miss Polski Nastolatek w kategorii wiekowej 14-18 lat. Już rok później zajęła czwarte miejsce w międzynarodowym konkursie Miss Tourism Queen International. W 2010 roku postanowiła spróbować swoich sił w wyborach Miss Polonia. W konkursie odniosła ogromny sukces, zdobywając jednocześnie pierwsze miejsce w konkursie głównym, a także tytuł Miss Internautów. Po tym osiągnięciu postanowiła kontynuować karierę w modelingu i wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych.Mimo wielu możliwości rozwoju kariery i życiu w blasku fleszy Rozalia Mancewicz postanowiła wycofać się z życia publicznego. Zajęła się życiem rodzinnym, a także wspiera rodziców w ich działalności w gospodarstwie agroturystycznym "Majątek Howieny". Jest to prawdziwy interes rodzinny, ponieważ uczestniczą w nim również obie siostry Rozalii: Natalia i Laura. Gospodarstwo znajduje się w miejscowości Pomigacze niedaleko Białegostoku. Organizowane są tam wesela, komunie czy imprezy firmowe. Sam ośrodek położony jest w niezwykle urokliwym miejscu na granicy lasu. "Majątek Howieny" stylizowany jest na staropolską wieś, a na jego terenie znajduje się zabytkowy młyn, kuźnia i ponaddwustuletnia chata. Dla dzieci atrakcją będzie na pewno minizoo, gdzie zobaczyć można m.in. małpki, papugi, lamy czy kangury.

  Znana z: W 2015 roku Rozalia Mancewicz wystąpiła w programie Polsatu "Celebrity Splash", w którym gwiazdy oddawały skoki do wody, a za swoje popisy otrzymywały od jury punkty. Odpadła w jednym z pierwszych odcinków jeszcze w eliminacjach, zajmując ostatecznie 16. miejsce. Rozalia Mancewicz znana jest też z dużej aktywności w Internecie, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 40 tysięcy fanów.

  Funkcja w filmie: -

  Płyty: -

  Książki: -

  Nagrody: - Miss Polski Nastolatek (2004); - czwarte miejsce (trzecia wicemiss) w międzynarodowym konkursie Miss Tourism Queen International w Hangzhou (2005); - Miss Polonia (2010); - Miss Internautów (2010).

  Link Instagram: https://www.instagram.com/rozamance/


  Link FB: https://www.facebook.com/rozalia.mancewicz
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index