Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem Ślub syna Zenka Martyniuka Ślub syna Zenka Martyniuka
Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem
1/4
Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem

 

W miniony weekend odbyło się huczne wesele syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk ożenił się z śliczną narzeczoną, Eweliną Golczyńską. Na ślub pary zaproszono 250 gości, którzy bawili się m.in. do piosenek śpiewanych przez samego Zenka Martyniuka. Media informowały ostatnio, że państwo młodzi dostali od swoich gości prawdziwą fortunę. Według doniesień "Super Expressu" od Zenka Martyniuka i jego żony otrzymali samochód za 450 tysięcy złotych, a od pozostałych gości zastawy obiadowe i zestawy sztućców. Daniel i Ewelina dostali również sporą sumę pieniędzy, które teraz chcą przeznaczyć na...

 

Zobaczcie, na co chcą wydać pieniądze zebrane na weselu! Jest komentarz syna Zenka Martyniuka!

 

Zobacz także: Co dać na wesele?

2/4
Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem

Kilka dni temu "Super Express" informował, że Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska mogli uzbierać w kopertach ponad 300 tysięcy złotych. Teraz syn króla disco-polo zdradził, na co przeznaczą zebrane pieniądze. 

Zobaczcie, co powiedział!

 

Zobacz także: Nietypowy prezent ślubny – 4 pomysły

3/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

Okazuje się, że za pieniądze zebrane na weselu Daniel i Ewelina planują wyjątkową podróż poślubną!

Chcemy odwiedzić Czagos, czyli egzotyczny archipelag na Oceanie Indyjskim. Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu- w rozmowie z "Faktem" zdradził syn Zenka Martyniuka. 

 

Zobacz także: Syn Zenka Martyniuka ożenił się z córką milionerów! Czym zajmują się jej rodzice?

4/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

Daniel Martyniuk nie ukrywa jednak, że ich plany mogą się zmienić przez ciążę Eweliny. 

Z tego powodu do pomysłu podchodzimy ostrożnie. Z wyprawy poślubnej jednak napewno nie zrezygnujemy- przyznał w "Fakcie".

 

Zobacz także: Synowa Martyniuka jest w ciąży! "Zenek i Danusia będą wspaniałymi dziadkami"

Więcej na temat Zenek Martyniuk