Filmy z wesela syna Zenka Martyniuka Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną Ślub syna Zenka Martyniuka Ślub syna Zenka Martyniuka
Filmy z wesela syna Zenka Martyniuka
Zenek przeszedł samego siebie!
1/4
Filmy z wesela syna Zenka Martyniuka

 

Zenek Martyniuk kupił swojemu synowi i jego świeżo upieczonej żonie bardzo drogi prezent! W miniony weekend odbył się wyjątkowy ślub syna króla disco-polo. Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska ślubowali sobie miłość i wierność w kościele Świętego Krzyża w Grabówce pod Białymstokiem. Na uroczystości pojawiło się 250 gości, którzy później bawili się na weselu w restauracji „Lipowy Most”- wesele kosztowało aż milion złotych! 

 

Teraz w mediach pojawiły się informacje, jakie prezenty dostali państwo młodzi! Okazuje się, że goście Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej byli bardzo hojni! A co dostali od Zenka Martyniuka i jego żony? Będziecie w szoku!

 

Zobacz także: Nietypowy prezent ślubny – 4 pomysły

2/4
Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną
East News

 

Według doniesień "Super Expressu" Zenek Martyniuk razem z żoną kupili wyjątkowy prezent ślubny! Okazuje się, że państwo młodzi dostali od nich czarnego Mercedesa AMG klasy C. Król disco-polo zapłacił za niego... 450 tysięcy złotych! 

 

A co dostali od pozostałych gości? Więcej informacji i NOWE ZDJĘCIA na następnej stronie! 

 

Zobacz także: Co dać na wesele?

3/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

 

Okazuje się, że państwo młodzi dostali od swoich gości prawdziwą fortunę! Jak informuje "Super Express" kwoty, jakie pojawiały się w kopertach zaczynały się od 2 tysięcy złotych- łącznie, według dziennika, mogli uzbierać ponad 300 tysięcy złotych!

Daniel i Ewelina otrzymali również m.in. zestaw sztućców i zastawy obiadowej. "SE" podlicza, że razem mogło uzbierać się nawet 800 tysięcy złotych! 

 

Zobacz także: Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała

4/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

 

A Wy ile dajecie w prezencie ślubnym?

Więcej na temat Zenek Martyniuk