Ślub syna Zenka Martyniuka Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem Ślub syna Zenka Martyniuka Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub
Ślub syna Zenka Martyniuka
EastNews
Na ile szacowany jest ich majątek?
1/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
EastNews

Za nami piękny ślub i huczne wesele syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk w miniony weekend poślubił o 10 lat młodszą partnerkę, Ewelinę. Jak już wiemy na uroczystości pojawiło się 250 gości, a wśród nich m.in. Radek Liszewski z zespołu "Weekend". Media plotkują, że wielkie wesele syna Zenka Martyniuka kosztowało aż milion złotych! Wcale nie mniej młodzi dostali od swoich gości. Jak wyliczył "Super Express" Ewelina i Daniel zebrali ponad 300 tysięcy złotych, plus m.in. samochód za który Zenek Martyniuk i jego żona zaplacili 450 tysięcy złotych, oraz zestawy sztućców i zastawy obiadowej- łącznie mogło uzbierać się nawet 800 tysięcy złotych!

Ślub syna Zenka Martyniuka wywołał spore emocje w polskich mediach i wszyscy zastanawiali się, kim jest młodziutka żona Daniela Martyniuka. Teraz okazuje się, że 19-letnia Ewelina jest córką milionerów! Czym zajmują się jej rodzice?

 

Zobacz także: Ośmiorniczki i płonący prosiak - zobacz, co jedli goście na weselu syna Zenka Martyniuka!

 

2/4
Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem

Według doniesień "Super Expressu" rodzice synowej Zenka Martyniuka są bardzo zamożni. Dziennik informuje, że Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy prowadzą gospodarstwo rolne, które specjalizuje się w hodowli gęsi, kaczek i indyków. Rodzice żony Daniela Martyniuka mają łącznie 390 ha gruntów, które wycenia się na... 16 milionów złotych! 

To jednak nie wszystko! 

 

Zobacz także: Zawód rolnik – kwalifikacje rolnicze i wynagrodzenie

3/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

"SE" przypomina, że rodzice synowej Zenka Martyniuka prowadzą również firmę produkującą wyroby z betonu. 

A jak wyglądają relacje Zenka Martyniuka i jego żony z rodzicami ich synowej? 

Rodzice Eweliny polubili Daniela oraz jego rodziców. Przez ostatnie tygodnie w związku ze ślubem i weselem bardzo często bywali w Białymstoku i Grabówce- w rozmowie z "SE" zdradził znajomy muzyka. 

 

Zobacz także: Wesele syna Zenka Martyniuka zakłócone! Artysta i jego żona mieli OGROMNY problem!

4/4
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub
East News

Przypominamy, że ślub to dopiero początek wielkich zmian w życiu syna Zenka Martyniuka! Jak już wiemy, Ewelina i Daniel za kilka miesięcy zostaną rodzicami!

Gratulujemy!

Zobacz: Synowa Martyniuka jest w ciąży! "Zenek i Danusia będą wspaniałymi dziadkami"

Więcej na temat Zenek Martyniuk