Próba kradzieży podczas wesela syna Zenka Martyniuka Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną Ślub syna Zenka Martyniuka - pocałunek pary młodej Ślub syna Zenka Martyniuka
Próba kradzieży podczas wesela syna Zenka Martyniuka
Jak tak można...
1/4
Próba kradzieży podczas wesela syna Zenka Martyniuka

 

Huczne wesele syna Zenka Martyniuka, Daniela, niestety nie obyło się bez problemów. Okazuje się, że w nocy, kiedy wszyscy goście świetnie bawili się w rytm największych hitów disco polo (i to nie tylko Zenka), złodzieje próbowali okraść dom artysty! O przykrym incydencie gazetę "Fakt" poinformował sam Daniel. Jak zakończyła się cała sprawa?

 

W niedzielę na Podlasiu odbył się głośny ślub syna Daniela Martyniuka i jego 19-letniej dziewczyny, Eweliny Golczyńskiej. Huczna impreza z udziałem kilkuset gości odbyła się w restauracji "Lipowy Most"! Wśród gości pojawili się m.in. Radek Liszewski z zespołu Weekend czy Aldona Gwiazdowska. Szacuje się, że uroczystość mogła kosztować nawet milion złotych! 

 

Kiedy jednak szampańska zabawa trwała w najlepsze, w niebezpieczeństwie znalazł się dom Zenka Martyniuka... Co się stało? Sprawdź na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała

2/4
Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną
East News

 

Okazuje się, w podczas ślubu syna, ktoś próbował okraść dom Zenka. Na szczęście pomógł system antywłamaniowy oraz alarm - przestępcom nie udało się wejść do środka, zostały jednak uszkodzone drzwi balkonowe:

Ktoś próbował włamać się do domu ojca! Uszkodzili drzwi balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli - mówi w "Fakcie" Daniel Martyniuk. 

Na miejscu pojawiła się oczywiście policja, jednak nie miała wiele do pracy. Czy to zdarzenie wpłynęło na dalsze świętowanie?

 

Zobacz: Moda ślubna: wesele tematyczne w stylu boho

3/4
Ślub syna Zenka Martyniuka - pocałunek pary młodej
East News

 

Według dziennika, ten incydent nie popsuł humoru nikomu. Zgodnie z planem, następnego dnia odbyły się poprawiny - świętowane równie głośnio i z przytupem! Młodej parze życzymy więc wszystkiego najlepszego :)

 

Zobacz: Przygotowania do ślubu krok po kroku

4/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

 

Syn Zenka Martyniuka oszalał na punkcie zielonych oczu pięknej i młodej wybranki, Eweliny! :) Jej suknia robiła wrażenie!

 

Zobacz: Jak zorganizować wynajem namiotu na imprezę plenerową? Ceny namiotów

Więcej na temat Zenek Martyniuk