Ślub syna Zenka Martyniuka Ślub syna Zenka Martyniuka - pocałunek pary młodej Ślub syna Zenka Martyniuka Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News
Co to był za ślub!
1/6
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

 

W weekend odbył się ślub syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska pobrali się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce pod Białymstokiem. Wesele odbyło się w restauracji „Lipowy Most”. Wiele wskazuje na to, że impreza trwa do teraz, bowiem para młoda zaplanowała dwudniowe wesele. Jak podaje fakt.pl, Zenek Martyniuk na wesele syna wydał aż milion złotych! O tym, że syn gwiazdora disco-polo oświadczył się swojej 10 lat młodszej dziewczynie, media informowały już w lipcu tego roku. Para zaczęła szybkie przygotowania do wesela, ale choć mieli mało czasu, ojciec pana młodego nie żałował pieniędzy na wesele syna. Ponoć impreza na 250 osób kosztowała go milion złotych. 


Kto pojawił się na weselu? Jak wyglądała para młoda? Zobaczcie kolejne slajdy!

 

Polecamy: Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała

2/6
Ślub syna Zenka Martyniuka - pocałunek pary młodej
East News

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska pobrali się w sobotę, 6 października o godz. 16.00 w kościele Świętego Krzyża w Grabówce pod Białymstokiem. Na weselu pary bawiło się ponad 250 osób, a wśród gości znalazł się lider zespołu Weekend i twórca hitu "Ona tańczy dla mnie" - Radek Liszewski.

3/6
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

 

Ewelina Golczyńska postawiła na suknię w kolorze ecru i w kształcie litery A. Zamiast koka postawiła na rozpuszczone i lekko falowane włosy. Na głowie miała klasyczny długi i biały welon oraz opaskę. Jej kreacja powstała w pracowni Elwiry Horosz w Białymstoku. Podoba Wam się kreacja panny młodej?

4/6
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub
East News
5/6
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub
East News

Ładna z nich para?

6/6
Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną
East News

Zenek Martyniuk z żoną na ślubie syna. 

Więcej na temat Zenek Martyniuk