Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz trzeci! Szczęśliwą nowinę za pośrednictwem swojego Instagrama przekazał dumny tata. Nagrał filmik, na którym otwiera szampana (bezalkoholowego) i napisał:

Reklama

No to pora powitać nową kruszynę na świecie!

Zdradził imię?

Sylwia Przybysz urodziła trzecią córkę!

25-letnia Sylwia Przybysz została mamą po raz trzeci. Już jakiś czas temu podczas baby shower Przybysz i Dąbrowski zdradzili, że czekają na trzecią córkę. Na razie nie zdradzili jej imienia, za to Janek w kolejnym stories podał pierwszą literę imienia dziewczynki oraz zdradził godzinę, o której pojawiła się na świecie:

Witamy na świecie J. 6:23.

Gratulujemy i czekamy na pierwsze zdjęcia!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są już rodzicami dwóch córek - Poli oraz Neli. 25-letnia wokalistka na chwilę przed porodem pokazywała kolejne zdjęcia ciążowego brzuszka i odliczała dni do porodu. Początki ciąży nie były dla niej najłatwiejsze, miała m.in. problemy z poruszaniem się, ale również słabsze samopoczucie psychiczne. Końcówka ciąży okazała się dla niej nieco łaskwasza.

Instagram @sylwiaprzybysz

Jeszcze parę dni temu Sylwia Przybysz pokazywała efekty sesji zdjęciowej z okazji Dnia Mamy, pisząc:

Bycie mamą to najpiękniejszy dar jaki dostałam od życia. mam najcudowniejsze dzieci pod słońcem ❤️ - zachwycała się wokalistka.

Jak myślicie, jakie imię na "J" otrzymała trzecia córeczka Dąbrowskich? Jagna, Jagoda, a może Julia?

Zobacz także: Tak Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętowali 2. urodziny córki. Fani: "Pięknie"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama