Sylwia Przybysz
Instagram
1/10
Sylwia Przybysz
Instagram

Sylwia Przybysz podbija polski rynek muzyczny - wydała już trzy albumy "Plan", "Związane oczy mam" i "Tylko raz", ma też mnóstwo fanów i ponad 530 tys. obserwujących na Instagramie. Okazuje się, że na sukces była skazana od dawna - pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Jej siostra Olga również jest utalentowana i śpiewa! Obie siostry Przybysz nagrywały kiedyś wspólne covery znanych hitów. Poznajcie bliżej siostrę Sylwii i zobaczcie ją na kolejnych stronach naszej galerii!

 

 

Zobacz: Poznajcie Sylwię Przybysz – nową idolkę nastolatek, której styl możecie nosić na co dzień

 

Przeczytaj też: Julia Wróblewska czy Sylwia Przybysz, która pokazała lepszą letnią stylizację? POJEDYNEK

2/10
Sylwia Przybysz, Olga Przybysz
Instagram

Olga Przybysz jest starszą siostrą Sylwii i też marzy o muzycznej karierze. Nigdy nie uczyła się śpiewać profesjonalnie, ale bez wątpienia ma wrodzony talent. Wystąpiła nawet w znanym show! 

 

Zobacz: Czy Sylwia Przybysz zdetronizuje Julię Wieniawę jako ikonę stylu? Ubierają się BARDZO PODOBNIE!

3/10
Sylwia Przybysz, Olga Przybysz
Instagram

Olga Przybysz była uczestniczką 7. edycji "The Voice of Poland". Jej trenerką była Maria Sadowska. Zobaczcie, jak śpiewała w show:

 

 

4/10
Olga Przybysz
Instagram

Olga Przybysz urodziła się 8 maja 1997 roku, jest więc o rok starsza od swojej sławnej siostry. Na co dzień mieszka w miejscowości Szczuki, ale urodziła się w Ciechanowie. 

 

Przeczytaj też: Przybysz, Gąsiewska, Sawczuk, Wieniawa, a może Lewandowska - która polska gwiazda ma najseksowniejsze nogi? PLEBISCYT

5/10
Sylwia Przybysz, Olga Przybysz
Instagram

Olga Przybysz zaczęła śpiewać już w 4. klasie podstawówki! Talent odkrył w niej nauczyciel muzyki. Olga śpiewała podczas szkolnych przedstawień i akademii. Dziewczyna przyznaje, że najbardziej lubi śpiewać ze swoją siostrą!

 

- Śpiewam, odkąd tylko pamiętam. Sprawia mi to ogromną radość, ale największą wtedy, kiedy robię to z moją najlepszą przyjaciółką- siostrą. Czuję, że dopełniamy się wzajemnie i chcę, żeby tak było już zawsze - napisała Olga.

6/10
Olga Przybysz
Instagram

Największym dotychczasowym sukcesem Olgi jest zdobycie 1. miejsca na Festiwalu Międzynarodowym "Island of Talent" w Chorwacji!

7/10
Sylwia Przybysz, Olga Przybysz
Instagram

Olga nie ukrywa swojej miłości do siostry. Siostry Przybysz są sobie bardzo bliskie. Na Instagramie Olga przyznała, że to Sylwia ją... stylizuje!

 

- Wiem, że zawsze mogę liczyć na Sylwię. Nie tylko jeśli chodzi o dziewczęce porady, śpiewanie, czy też doradzanie w kwestii ubioru... To moja osobista wizażystka  Zawsze, kiedy muszę gdzieś wyjść, sprawia, że wyglądam olśniewająco - napisała Olga.

8/10
Olga Przybysz
Instagram

Olga Przybysz obecnie publikuje covery znanych hitów. Posłuchajcie, jak śpiewa piosenkę Beyonce!

 

 

9/10
Olga Przybysz
Instagram

Kiedyś śpiewała z Sylwią. Posłuchajcie, jak siostry śpiewają razem:

 

 

10/10
Olga Przybysz
Instagram

Myślicie, że Olga zrobi karierę tak jak Sylwia?

 

Zobacz: Czy zawsze była taka stylowa? Zobaczcie jak kiedyś wyglądała Sylwia Przybysz PLEBISCYT

Więcej na temat Sylwia Przybysz Olga Przybysz