Sylwia Przybysz z córką Polą
Instagram Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz opowiedziała, dlaczego tak szybko zdecydowała się na drugie dziecko! 

Sylwia Przybysz z córką Polą
Instagram Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Ta wiadomość mocno zelektryzowała fanów, którzy stale zadają pytania wokalistce. Ostatnio wielbiciele młodej gwiazdy postanowili dowiedzieć się, jak piosenkarka wspomina ból towarzyszący jej podczas pierwszego porodu oraz dlaczego zdecydowała się tak szybko na drugie dziecko. Ponadto pojawiła się również informacja o... ślubie z Jasiem Dąbrowskim! Zobaczcie!

Zobacz także: Kolejne zmiany w życiu ciężarnej Sylwii Przybysz! To wszystko z powodu ciąży? 

Sylwia Przybysz wspomina pierwszy poród. "Matka jest w stanie się poświęcić"

Na początku listopada Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poinformowali fanów, że spodziewają się drugiego dziecka! Ich pierwsza pociecha, Pola, przyszła na świat w styczniu tego roku, a już za kilka miesięcy będzie miała braciszka lub siostrzyczkę. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w wywiadach podkreślali, że bardzo chcą mieć dużą rodzinę i wygląda na to, że powoli będą spełniać to marzenie. 

Oczywiście wiadomość o powiększeniu się rodziny Sylwii i Jasia bardzo ucieszyła fanów, którzy stale zadają pytania wokalistce. Niektórzy jednak zastanawiają się, dlaczego młodzi rodzice zdecydowali się tak szybko na drugie dziecko. Sylwia odpowiedziała na to pytanie, na swoim InstaStory. 

Zdecydowaliśmy się na drugiego dzidziusia tak szybko dlatego, że chcieliśmy, aby pomiędzy dziećmi była mała różnica wieku i bardzo się cieszymy, że się udało. 

Ponadto pojawiły się pytania o pierwszy poród wokalistki. Młoda gwiazda wspomina go bardzo boleśnie - akcja porodowa trwała aż dwie doby! Artystka jednak wyjaśniła fanom, dlaczego pomimo ogromnego bólu, zdecydowała się na kolejne dziecko.

Nie da się opisać tego bólu, ani do niczego porównać. Uświadomił mi tylko, jak silne są kobiety i ile potrafią znieść. 

To o czymś świadczy. Miłość do dziecka jest bezgraniczna. Nigdy nie byłaby ważniejsza dla mnie moja wygoda od możliwości posiadania dzieci. Matka jest w stanie poświęcić się w stu procentach dla tej miłości - odpowiedziała Sylwia Przybysz na swoim InstaStory. 

To jednak nie wszystko! Jeden z fanów zapytał Sylwię, czy planuje ślub z Jasiem. Okazało się, że para ma już wybrany termin tej uroczystości! Młoda gwiazda nie zdradziła jednak innych szczegółów. Myślicie, że wesele pary odbędzie się w przyszłym roku? 

Sylwia Przybysz zdradziła, dlaczego zdecydowała się tak szybko na drugie dziecko, pomimo ciężkiego pierwszego porodu. 

Sylwia Przybysz
Instagram

Sylwia i Jaś mają już zaplanowany ślub! Już niedługo będą mężem i żoną. Wokalistka nie zdradziła jednak dokładnej daty uroczystości.  

Sylwia Przybysz
Instagram

Już niedługo Pola będzie miała braciszka lub siostrzyczkę! 

Sylwia Przybysz z córeczką
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17