Historia miłości Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego
Instagram/Sylwia Przybysz
Newsy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski biorą ślub! Tak wyglądała ich historia miłości

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już za chwilę będą małżeństwem. A jak się poznali i jak zaczęła się ich wspólna droga? Ta historia to gotowy scenariusz na film!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą zgraną i szczęśliwą parę, która doczekała się dwóch córeczek. Jednak ich znajomość zaczęła się, gdy mieli zaledwie po kilkanaście lat. Ich wieloletnia przyjaźń przerodziła się w wielkie uczucie, które już 25 czerwca 2022 roku zostanie przypieczętowane przysięgą małżeńską!

Sylwia i Jan udowodnili, że pomimo młodego wieku są bardzo dojrzali i odpowiedzialni. Choć na początku pojawiali się niedowiarkowie, którzy nie pokładali nadziei w ich relację, to jednak dziś wszyscy są pewni, że ta dwójka jest po prostu sobie przeznaczona. Zobaczcie, jak wyglądała ich historia miłości. 

Sylwia Przybysz przygotowała Janowi Dąbrowskiemu niespodziankę podczas ślubu. Jak z filmu!

Historia miłości Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski biorą ślub - to zdecydowanie jedno z największych wydarzeń ostatnich tygodni w polskim show-biznesie! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski relacjonowali fanom przygotowania do wesela, które ma się odbyć w iście góralskim stylu. Zakochani już nie raz podkreślali, że impreza z pewnością nie będzie trwała tylko jedną noc, a przeciągnie się na kilka kolejnych dni, czyli tak, jak przystało na prawdziwe góralskie wesele. Dziś już wiadomo, że wielki dzień pary odbędzie się dokładnie 25 czerwca 2022 roku.

Na ten moment czekali kilka lat - Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są pewni swojego uczucia i chcą je sformalizować. A jak w ogóle zaczęła się ich miłosna historia? Jakiś czas temu Sylwia Przybysz opowiedziała nam, że ich znajomość zaczęła się przez... Internet! To Jan Dąbrowski zdecydował się napisać jako pierwszy. Na początku jednak łączyła ich tylko przyjaźń, a sama Sylwia nie przypuszczała, że kiedykolwiek uda im się być razem. Wszystko przez dzielące ich kilometry - Sylwię i Jana dzieliło ich dokładnie 500! 

- Kiedy do mnie napisał, zaprzyjaźniliśmy się bardzo, bardzo. I generalnie to była moja pierwsza miłość i w Jaśku byłam od zawsze zakochana, ale mieszkaliśmy bardzo daleko od siebie i zawsze się przyjaźniliśmy i wspieraliśmy. Ja się pogodziłam z tym, że z nim nie będę - mówiła w rozmowie z nami w 2019 roku, Sylwia Przybysz.

Jak poznali się Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
PIOTR FOTEK/REPORTER

Zobacz także: Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego już za chwilę! To będzie wyjątkowa uroczystość

A jak początki znajomości z Sylwią Przybysz wspomina Jan Dąbrowski? Dlaczego zdecydował się do niej napisać? 

- To piękna historia. Sylwia wstawiła swoje covery na YouTube’a, przeglądałem go i znalazłem Sylwię i napisałem do niej i zaproponowałem wspólne nagranie piosenki „Miłość rośnie wokół nas”. Nagrała ze mną piosenkę i tak się poznaliśmy - mówił Jan Dąbrowski w "Pytaniu na Śniadanie".

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz biorą ślub
PIOTR FOTEK/REPORTER

Na szczęście Sylwii i Janowi udało się pokonać dzielące ich kilometry i od 2018 roku oficjalnie są parą. Są w sobie szaleńczo zakochani i obydwoje w wywiadach zawsze mówią o sobie z ogromną czułością.

- Jest bardzo pomocny, zawsze mnie wspiera, jest takim opiekunem i takim dobrym duchem. On doskonale wie, co powiedzieć kobiecie - mówiła nam Sylwia Przybysz.

- Sylwia jest piękną, opiekuńczą kobietą i tak naprawdę jej zalety mogę wymieniać bez końca - dodawał z kolei Jan.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski biorą ślub. Tak wyglądała historia ich miłości
PIOTR FOTEK/REPORTER

Zobacz także: Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Wokalistka zdradziła szczegóły: "Musimy zmniejszać suknię"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski łączy też wspólne, piękne marzenie o posiadaniu dużej rodziny! Sami pochodzą z rodzin wielodzietnych i taką również planują stworzyć. Na razie są rodzicami dwóch uroczych córeczek - 2-letniej Poli i rocznej Neli, ale biorąc pod uwagę plany pary, dziewczynki z pewnością doczekają się jeszcze rodzeństwa!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przedstawiają nowe dziecko
Instagram @sylwiaprzybysz

Teraz przed Sylwią Przybysz i Janem Dąbrowskim kolejne, wspaniałe wydarzenie - ich ślub! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy pierwsze zdjęcia z tej pięknej uroczystości. Sylwii i Janowi oczywiście życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - oby ich miłość zawsze była tak wielka i wspaniała, jak teraz! 

Historia miłości Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego
Instagram/Sylwia Przybysz

	Sylwia Przybysz
Instagram
Newsy
Sylwia Przybysz ma dość hejterów! Gwiazda stanęła w obronie swojej rodziny
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wciąż zmagają się z krytyką odnośnie wczesnego rodzicielstwa. Jak sobie z tym radzą?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, piękną córeczkę Polę. Są jednymi z najmłodszych rodziców w polskim show-biznesie. Jan ma 23 lata, a Sylwia jest o 2 lata młodsza. Co więcej, ich uroda sprawia, że nie wyglądają na swój i tak młody wiek. Niestety, para musi mierzyć się z krytyką internautów na temat ich decyzji o wczesnym rodzicielstwie. Jak sobie dają z tym radę? Wbrew pozorom okazuje się, że negatywne komentarze nie robią na młodych rodzicach wrażenia, a z krytyką radzą sobie w bardzo dojrzały sposób.  Zobacz także:   Fani atakują Jasia Dąbrowskiego: "Jak ty trzymasz córkę?!" Stanowczo im odpowiedział! Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o krytyce na temat wczesnego rodzicielstwa  Decyzja Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz o założeniu rodziny wzbudza emocje wśród internautów. Wielu z nich zarzuca im, że są zbyt młodzi na to, aby wychować dziecko. Tym bardziej, że sami są jeszcze dziećmi. Niedawno Jan naraził się na krytykę pokazując zdjęcie z Polą. Fanów zaniepokoił sposób trzymania dziecka. Jednak YouTuber wyjaśnił, że pozycja, w jakiej trzyma córkę, była konsultowana z położną i jest całkowicie bezpieczna dla maleństwa.  Internauci wytykają również wiek Sylwii i Jana. Pod jednym ze zdjęć młodej mamy pojawił się komentarz:  Dziwnie się na Was patrzy, bo sami wyglądacie jak dzieci... Sylwia postanowiła odpowiedzieć na komentarz pisząc, że młody wygląd może być tylko atutem:  Młody wygląd to powód do radości i sami jeszcze za tym zatęsknimy. Zgadzacie się z tą uwagą?  Zobacz także:   Jak wyglądało baby shower u Sylwii Przybysz? Zobaczcie, co zdradził Jaś Dąbrowski! Już wiadomo, jakie prezenty dostali Sylwia...

Sylwia Przybysz w ciąży
Instagram
Newsy
Sylwia Przybysz jeszcze nigdy nie pokazała tak słodkiego zdjęcia swojej rodziny. Tylko spójrzcie na Jana Dąbrowskiego i Polę
Sylwia Przybysz jeszcze nigdy nie pokazała tak słodkiego zdjęcia swojej rodziny. Tylko spójrzcie na Jana Dąbrowskiego i Polę

Sylwia Przybysz pokazała przepiękne zdjęcie Jana Dąbrowskiego z córeczką. Młoda mama ostatnio rozpieszcza swoich fanów zdjęciami dziewczynki ale to własnie zdjęcie z tatą rozczuliło ich najbardziej. Nic dziwnego, tylko na nich spójrzcie!  Zobacz także:  Sylwia Przybysz pokazała zdjęcia ze spaceru z córeczką. Pola to już naprawdę duża dziewczynka! Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie Jana Dąbrowskiego z córeczką Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski bardzo wcześnie zdecydowali się na zostanie rodzicami. Ich córeczka Pola przyszła na świat w styczniu 2020 roku i niemalże natychmiastowo skradła serca swojej mamy i taty. Oboje są bardzo popularni w sieci. Na samym Instagramie, Jana śledzi ponad 1,8 mln osób, a Sylwię niewiele mniej, bo 1,5 mln osób.  Młodzi rodzice zgodnie stwierdzili, że nie będą pokazywać zbyt często swojej córeczki w mediach. Robią to sporadycznie, chociaż w ostatnich dniach nie brakowało fotek maleństwa.  Zdjęciem, które najbardziej rozczuliło nie tylko fanów, ale również samą Sylwię było to przedstawiające Jana i Polę podczas wspólnej drzemki:  Moja rodzina. Cudowne uczucie móc na nią patrzeć ❤️ Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami! Mała Pola rośnie jak na drożdżach. Niedługo skończy 4 miesiące. Do kogo robi się bardziej podobna? Do Sylwii czy do Jana?  Zobacz także:  To pierwsza Wielkanoc Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego z córeczką. Pola wygląda jak księżniczka! Sylwia Przybysz pokazała przepiękne rodzinne zdjęcie.          Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o ślubie
Instagram/@jdabrowsky
Newsy
Sylwia Przybysz pokazała nowy wózek córki. Znamy markę i cenę!
Sylwia Przybysz opublikowała zdjęcie ze spaceru z małą Polą, a przy okazji pochwaliła się najnowszą limuzyną dziewczynki. Stylowa bryka w intensywnym kolorze robi wrażenie!

Kolekcja wózków córeczki Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego znów się powiększyła! Okazuje się, że malutka Pola teraz "wozi" się w nowej spacerówce w intensywnym pomarańczowym kolorze. Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie zdjęcie ze spaceru z córką, a przy okazji pokazała najnowszą brykę dziewczynki. Znamy markę i cenę! Nowy wózek córeczki Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego W styczniu 2020 roku Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz pierwszy zostali rodzicami . Mała Pola urodziła się dokładnie 14 stycznia ubiegłego roku, a  nieco ponad rok później na świecie pojawiła się druga córeczka piosenkarki i popularnego youtubera - Nela urodziła się 22 marca . Dziś Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spełniają się w roli rodziców i widać, że są naprawdę szczęśliwi.  Dumni rodzice chętnie publikują w sieci zdjęcia swoich córek. Ostatnio internauci mogli zobaczyć, jak Jan Dąbrowski trenuje z małą Polą, a teraz Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie ze spaceru ze starszą córką. Piosenkarka opublikowała opublikowała na Instagramie nową fotkę, a przy okazji pochwaliła się kolejnym wózkiem córki. Do tej pory mała Pola jeździła w czarnym wózku marki Cybex i czerwoną bryką tej samej marki.  Teraz okazuje się, że w kolekcji wózków Poli znalazł się również stylowy pojazd marki Anex. Rodzice dziewczynki wybrali model Air-x w pomarańczowym kolorze - taka spacerówka kosztuje ok. 1600 złotych.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik