Sylwia Przybysz-Dąbrowska i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą zgraną i szczęśliwą parę, która doczekała się dwóch córeczek, a już niedługo w ich rodzinie pojawi się trzecia pociecha. Jednak ich znajomość zaczęła się, gdy mieli zaledwie po kilkanaście lat. Ich wieloletnia przyjaźń przerodziła się w wielkie uczucie, które 25 czerwca 2022 roku zostało przypieczętowane przysięgą małżeńską.

Reklama

Sylwia i Jan udowodnili, że pomimo młodego wieku są bardzo dojrzali i odpowiedzialni. Choć na początku pojawiali się niedowiarkowie, którzy nie pokładali nadziei w ich relację, to jednak dziś wszyscy są pewni, że ta dwójka jest po prostu sobie przeznaczona. Zobaczcie, jak wyglądała ich historia miłości.

Historia miłości Sylwii Przybysz-Dąbrowskiej i Jana Dąbrowskiego

Sylwia Przybysz-Dąbrowska i Jan Dąbrowski w czerwcu 2022 roku wzięli ślub - to było zdecydowanie jedno z największych wydarzeń w polskim show-biznesie w ubiegłym roku. Sylwia Przybysz-Dąbrowska i Jan Dąbrowski chętnie relacjonowali fanom przygotowania do wesela, które odbyło się w iście góralskim stylu. Na ten moment czekali kilka lat - Sylwia Przybysz-Dąbrowska i Jan Dąbrowski są pewni swojego uczucia i nie mieli wątpliwości, że chcą je sformalizować. Para marzy również o dużej rodzinie i właśnie okazało się, niedługo po raz trzeci zostaną rodzicami.

A jak w ogóle zaczęła się ich miłosna historia? Jakiś czas temu Sylwia Przybysz-Dąbrowska opowiedziała nam, że ich znajomość zaczęła się przez... Internet! To Jan Dąbrowski zdecydował się napisać jako pierwszy. Na początku jednak łączyła ich tylko przyjaźń, a sama Sylwia nie przypuszczała, że kiedykolwiek uda im się być razem. Wszystko przez dzielące ich kilometry - Sylwię i Jana dzieliło ich dokładnie 500!

- Kiedy do mnie napisał, zaprzyjaźniliśmy się bardzo, bardzo. I generalnie to była moja pierwsza miłość i w Jaśku byłam od zawsze zakochana, ale mieszkaliśmy bardzo daleko od siebie i zawsze się przyjaźniliśmy i wspieraliśmy. Ja się pogodziłam z tym, że z nim nie będę - mówiła w rozmowie z nami w 2019 roku, Sylwia Przybysz-Dąbrowska.

PIOTR FOTEK/REPORTER

Zobacz także: Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego już za chwilę! To będzie wyjątkowa uroczystość

Zobacz także

A jak początki znajomości z Sylwią Przybysz-Dąbrowską wspomina Jan Dąbrowski? Dlaczego zdecydował się do niej napisać?

- To piękna historia. Sylwia wstawiła swoje covery na YouTube’a, przeglądałem go i znalazłem Sylwię i napisałem do niej i zaproponowałem wspólne nagranie piosenki „Miłość rośnie wokół nas”. Nagrała ze mną piosenkę i tak się poznaliśmy - mówił Jan Dąbrowski w "Pytaniu na Śniadanie".

PIOTR FOTEK/REPORTER

Zobacz także: Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz świętują 3. urodziny córki! Impreza urodzinowa była jak z bajki [DUŻO ZDJEĆ]

Na szczęście Sylwii i Janowi udało się pokonać dzielące ich kilometry i od 2018 roku oficjalnie są parą. Są w sobie szaleńczo zakochani i obydwoje w wywiadach zawsze mówią o sobie z ogromną czułością.

- Jest bardzo pomocny, zawsze mnie wspiera, jest takim opiekunem i takim dobrym duchem. On doskonale wie, co powiedzieć kobiecie - mówiła nam Sylwia.

- Sylwia jest piękną, opiekuńczą kobietą i tak naprawdę jej zalety mogę wymieniać bez końca - dodawał z kolei Jan.

PIOTR FOTEK/REPORTER

Zobacz także: Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Wokalistka zdradziła szczegóły: "Musimy zmniejszać suknię"

Sylwię Przybysz-Dąbrowską i Jana Dąbrowskiego łączy też wspólne, piękne marzenie o posiadaniu dużej rodziny! Sami pochodzą z rodzin wielodzietnych i taką również planują stworzyć. Na razie są rodzicami dwóch uroczych córeczek - 2-letniej Poli i rocznej Neli, ale już niedługo zakochani powitają na świecie swoją trzecią pociechę. Sylwia Przybysz-Dąbrowska i Jan Dąbrowski przekazali radosną nowinę dokładnie 5 lutego 2023 roku.

Reklama

Serdecznie gratulujemy Sylwii i Janowi! Szczęśliwym małżonkom oczywiście życzymy wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia dla mamy i maleństwa.

Instagram/Sylwia Przybysz
Instagram @jdabrowskyi @sylwiaprzybysz
Reklama
Reklama
Reklama