Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Sylwia Majdan o relacjach ze swoim byłym mężem
ONS
Newsy

Dlaczego była żona Majdana wciąż nosi jego nazwisko? Sylwia opowiedziała o relacji po rozwodzie

Małgorzata Rozenek może poczuć się zazdrosna?

Radosław Majdan już od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z największą gwiazdą TVN, Małgorzatą Rozenek. Zanim jednak poznał Perfekcyjną Panią Domu, był mężem Sylwii Majdan i Dody. Pierwsza z nich w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej pracy  i relacjach jakie łączą byłych małżonków. Zobacz: Majdan zdradził szczegóły ślubu. Wygadał się na temat sukni ślubnej Rozenek

Sylwia Majdan, która jest projektantką zdradziła również, czy nazwisko byłego męża przeszkadza jej w życiu.

- Nazwisko mi ani nie pomaga ani nie przeszkadza. Uniwersytet Szczeciński skończyłam na nazwisku Majdan, Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi również na to nazwisko. Ja bardzo lubię Radosława. To była bardzo dawna historia - przyznała w porannym programie.


Była żona sportowca stwierdziła, że relacje jakie ich łączą są " wysoce kulturalne" a jej były mąż "to fajny facet". Czyżby Małgorzata Rozenek miała powody do zazdrości?

Zobacz: Była żona Majdana o jego związku z Małgorzatą Rozenek
 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ramówce wiosennej TVN 2015

Gwiazdy na pokazie mody byłej żony Majdana:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ons.pl
Newsy
Czy Sylwia Majdan zmieni nazwisko, które zostało jej po byłym mężu? Czy odetnie się od Radosława? WIDEO
Czy Sylwia Majdan zmieni nazwisko, które zostało jej po byłym mężu? Czy odetnie się od Radosława? WIDEO

Sylwia Majdan od czasu rozwodu z Radosławem Majdanem nie zmieniła nazwiska. Projektantka od lat nadal posługuje się nazwiskiem swojego byłego męża i nie widzi powodu, by to zmienić. Uważa, że o jej powodzeniu w branży modowej nie decyduje znane nazwisko, lecz talent i ciężka praca. Budując swoją markę jako projektantka, nie chce zrezygnować z tego, co już udało jej się osiągnąć. Jej kariera się rozwija, a w jej salonie bywają m.in. Natalia Siwiec i Anna Popek.   Projektantka udzieliła wywiadu portalowi newseria.pl, w którym zdradziła, dlaczego nazwisko byłego męża jej nie przeszkadza.     Sylwia Majdan podkreśliła, że wszystkie dyplomy ze studiów ma właśnie na nazwisko Majdan. Wiele jej osiągnięć też jest nierozerwalnie związanych z nazwiskiem byłego męża. Ponadto projektantka nie ukrywa, że z Radosławem Majdanem wciąż łączą ich przyjacielskie relacje, zatem nie widzi powodu, by na próbować na siłę odciąć się od byłego małżonka. Projektantka jakiś czas temu zapewniała jednak, że Małgorzata Rozenek nie ma żadnych powodów do zazdrości.   Sylwia Majdan z byłym mężem Radosławem Majdanem     Radosław Majdan z obecną partnerką - Małgorzatą Rozenek        

Małgorzata Rozenek z synami i rodzicami kibicowała Radosławowi Majdanowi na meczu
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek ma nowy dowód osobisty! Co z jej wiekiem? :) ZDJĘCIE
Jak wyglądała wizyta w urzędzie?

10 października minął dokładnie miesiąc od ślubu Małgorzata Rozenek i Radosława Majdana! Małgorzata nie chciała już dłużej czekać i... poszła do urzędu wyrobić sobie nowy dowód osobisty na nowe nazwisko. Od teraz będzie Małgorzatą Rozenek-Majdan . Tak będzie musiała się podpisywać i tak będą miały na nazwisko przyszłe dzieci Małgosi i Radka.   Zobacz: Nieważny dowód osobisty: konsekwencje prawne   Małgosia, że jest już oficjalnie panią Rozenek-Majdan, pochwaliła się na swoim Instagramie jak tylko wyszła z urzędu.   #sprawnie #miło #kompetentnie dziękuję Paniom urzędniczkom za pomoc #brandnew #id - napisała na swoim Instagramie Rozenek-Majdan. Pamiętacie aferę związaną z wcześniejszym dowodem i wiekiem gwiazdy TVN? To, ile ma lat  wciąż pozostaje wielką tajemnicą w polskim show-biznesie. Przez lata pojawiały się nawet opinie, że prezenterka podrobiła dokument tożsamości, aby się odmłodzić! Oczywiście Rozenek nie komentowała tych doniesień, choć potrafi sobie z tego żartować!    Zobacz:  Doda oskarżyła Rozenek o podrobienie dowodu. Długo nie musiała czekać na odpowiedź   Myślicie, że Małgorzata pokaże datę urodzenia, aby mieć w końcu święty spokój? :) Przypominamy - Rozenek ma oficjalnie 38 lat.   Zobacz także: Rozenek i Majdan świętują. Para ogłosiła, że rodzina im się powiększa!   Małgorzata Rozenek uważa, że przyjmując nazwisko męża są wtedy jedna paczką.   Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z Jackiem Rozenkiem. Ale zapowiada, że będzie starać się o dziecko z Radkiem Majdanem.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram
Newsy
To już pewne! Małgorzata Rozenek zmieniła nazwisko! Pochwaliła się na Facebooku i Instagramie
Pasuje jej nowe nazwisko?

Małgorzata Rozenek zmieniła nazwisko na Facebooku i Instagramie! To już pewne, że gwiazda TVN przyjęła nazwisko swojego męża, Radosława Majdana. Jeszcze kilka dni przed ślubem prowadząca program "W dobrym stylu" nie była pewna, czy tego dokona, bo nie chciało jej się zmieniać dokumentów. Jak widać postanowiła jednak zrobić przyjemność swojemu partnerowi i wydłużyć swoje nazwisko. Teraz nazywa się Małgorzata Rozenek-Majdan. Para ustaliła też, że jeśli doczekają się wspólnych dzieci to przyjmą one nazwisko Radka Majdana. Na zmianę nazwiska zdecydowała się również Agnieszka Szulim, a właściwie już Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" podkreśliła, że to dla niej ważne, jeśli chce się tworzyć z kimś rodzinę. Przy pierwszym mężu gwiazda również zmieniła nazwisko na "Badziak", ale niestety nie przyjęło się w mediach i do tej pory prezenterka funkcjonowała jako Agnieszka Szulim.   Czy Twoim zdaniem kobiety powinny przyjmować nazwisko męża?   Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała pierścionek zaręczynowy i obrączkę! My mówimy 'wow'! ZDJĘCIA   Małgorzata Rozenek zmieniła nazwisko na Małgorzata Rozenek-Majdan   To już oficjalne!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner