Sylwia Majdan

Sylwia Majdan to była żona piłkarza Radosława Majdana, która od wielu lat prowadzi własne atelier mody. Branżę mody zna od podszewki - zanim zaczęła zajmować się kreowaniem trendów, sama pracowała jako modelka. Z mediami spotyka się raczej tylko przy okazji prezentacji nowych kolekcji ubrań. Obecnie koncentruje się na rozwoju swojej marki i wychowywaniu syna Vincenta, który jest już nastolatkiem. Sprawdź, jakie gwiazdy korzystają z jej usług.

Imię: Sylwia

Nazwisko: Majdan

Nazwisko panieńskie: Koperkiewicz

Pseudonim: brak

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 1978 r. (media nie podają dokładnej daty)

Znak zodiaku: brak informacji

Zawód: projektantka mody, przedsiębiorczyni, była modelka

Osoby - związki:
 • partner i ojciec jej synka Vincenta - projektantka nie zdradza jego imienia;
 • były mąż piłkarz Radosław Majdan - para poznała się podczas wyborów Miss Ziemi Zachodniopomorskiej, w których Sylwia startowała, a Radosław zasiadał w jury. W 1998 r. odbył się ślub pary, w 2003 r. małżonkowie rozstali się, jednak do dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach.


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: syn Vincent (ur. 2009 r.)

  Rodzeństwo: brak informacji

  BIO: Sylwia Majdan (z domu Koperkiewicz): projektantka mody, była modelka i żona Radosława Majdana. Już w młodości interesowała się modą, doradzając w sprawie ubrań koleżankom ze szkoły. Następnie młodociana stylistka rozpoczęła pracę jako modelka w Agencji Flash, która była własnością Małgorzaty Żurakowskiej. Jej kariera rozwijała się w zaskakująco szybkim tempie - młoda modelka występowała na pokazach w Brukseli i we Włoszech. Kobieta dobrze wspomina ten okres, jednak - jak sama przyznaje - w latach 90. XX w. modeling nie był tak wymagający jak obecnie. Sylwia Koperkiewicz wyróżniała się nie tylko idealną figurą, lecz także wyjątkową urodą. To właśnie dlatego wzięła udział w wyborach Miss Ziemi Zachodniopomorskiej, podczas których zdobyła serce jednego z jurorów - Radosława Majdana. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia i postanowiła wziąć ślub. Dla byłej modelki nowy etap w życiu prywatnym oznaczał też realizację kolejnych zawodowych projektów. Jej największym marzeniem było dyktowanie modowych trendów. Aby odpowiednio przygotować się do prowadzenia własnego biznesu, studiowała marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim. Następnie rozpoczęła naukę na wymarzonym kierunku w ramach Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Atelier znajduje się w Szczecinie, a kolekcje cieszą się popularnością w całej Polsce. Jej ubrania wybierane są przez celebrytki, takie jak Natalia Siwiec czy Anna Popek. Wśród strojów o kobiecych krojach można znaleźć m.in. T-shirty i tuniki. Prywatnie Sylwia Majdan jest szczęśliwą mamą syna Vincenta, który jest już nastolatkiem. Od wielu lat pozostaje w związku z ojcem chłopca, jednak nie zdradza szczegółów na temat tej relacji. W mediach wspomina tylko, że od obecnego partnera otrzymuje wiele wsparcia.

  Znana z: kolekcji ubrań, które od wielu lat cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród sławnych osób. Świat show-biznesu wciąż widzi w słynnej projektantce byłą żonę piłkarza. Para rozwiodła się wiele lat temu, jednak rozstanie nastąpiło w pokojowych, a wręcz w serdecznych okolicznościach. Do dziś byli małżonkowie odnoszą się do siebie z szacunkiem i sympatią. Wystarczy przypomnieć fakt, że Sylwia jako jedna z pierwszych osób publicznie pogratulowała Majdanowi narodzin jego syna Henryka. Co więcej, Sylwia Majdan nie zrezygnowała i nie zamierza rezygnować z nazwiska byłego męża. Decyzję tę tłumaczy tym, że wszystkie osiągnięcia zdobyła jako Majdan, a nie Koperkiewicz. Projektantka bardzo chroni swojej prywatność i nie zamierza uczestniczyć w świecie show-biznesu na równi z innymi celebrytami. Priorytetami są dla niej kariera i życie rodzinne.

  Funkcja w filmie: brak

  Płyta: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - półfinalistka prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look (2004)

  LINK Instagram: @sylwiamajdan_private


  Link FB: @AtelierModySylwiaMajdan
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index