Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak Sylwia Juszczak, Mikołaj Krawczyk Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk Sylwia Juszczak w czarnej kreacji
Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
ONS.pl
Wychowują razem już 4 synów!
1/4
Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
ONS.pl

 

Sylwia Juszczak jest w ciąży!? Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze. W ostatnich miesiącach do grona szczęśliwych mam dołączyły m.in. Marina, Małgorzata Socha i Andżelika Piechowiak, a teraz okazuje się, że na poród czeka również Sylwia Juszczak - tak informuje "Super Express". Aktorka i jej mąż, Mikołaj Krawczyk już za trzy miesiące mają zostać rodzicami. Czy rzeczywiście tak jest? Plotki o ciąży gwiazdy krążyły od jakiegoś czasu - my już kilka dni temu kontaktowaliśmy się z Sylwią Juszczak, ale aktorka powiedziała nam, że nie chce wypowiadać się na temat życia prywatnego. 

 

Teraz w mediach pojawiły się radosne informacje o ciąży gwiazdy! Co ciekawe, "Super Express" zdradza również płeć dziecka!  Już teraz serdecznie gratulujemy i czekamy na oficjalne potwierdzenie! 

 

Sylwia Juszczak ma urodzić córkę czy syna? Więcej informacji w naszej galerii! 

 

Zobacz także: Kosmetyki a ciąża. Czego można używać, a czego lepiej unikać, kiedy dziecko jest w drodze?

2/4
Sylwia Juszczak, Mikołaj Krawczyk
ONS.pl

 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk należą do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne. Para długo ukrywała, że są już po ślubie- dopiero po jakiś czasie, kiedy dziennikarze zauważyli obrączki zakochani przyznali, że są mężem i żoną. Teraz dziennik donosi, że Sylwia Juszczak już od kilku miesięcy jest w ciąży! 

Urodzi syna czy córkę? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

Zobacz także: SUKIENKI NA WESELE DLA KOBIET W CIĄŻY

3/4
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk

 

Według informacji "Super Expressu" Sylwia Juszczak urodzi... córeczkę! Poród ma się odbyć już za trzy miesiące. 

Gratulujemy! 

 

Zobacz także: JOANNA KULIG JEST W CIĄŻY! CZY MACIERZYŃSTWO POKRZYŻUJE JEJ PLANY?

4/4
Sylwia Juszczak w czarnej kreacji

 

Przypominamy, że Sylwia Juszczak jest już mamą dwóch synów, Vincenta i Nataniela, którzy są owocem związku z pierwszym mężem aktorki. Mikołaj Krawczyk również ma dwóch synów, Roberta i Michała ze związku z Anetą Zając. 

 

Ostatnio Sylwia i Mikołaj pojawili się na premierze serialu "Nielegalni". Nikt wówczas nie dostrzegł ciążowych krągłości u aktorki!