Tylko u nas! Sylwia Juszczak po raz pierwszy mówi nam o swoim związku z Mikołajem Krawczykiem! Para spotyka się od kilki tygodni. Niedawno aktorzy po raz pierwszy pokazali się razem na salonach. Gwiazda zastrzega jednak, że będzie chroniła swoją prywatność, dla dobra dzieci:

Reklama

Ja w miarę swojego życia prywatnego pilnowałam i dalej tak staram się robić. Nie czytam tego co ludzie piszą, bardziej myślę o dzieciach, żeby im krzywdy nie robić, bo to nie w porządku. Jak wszyscy wiedzą, jestem po rozwodach, ale moje dzieci są szczęśliwe, bo ja o to dbam. [...] Ludzie różne rzeczy piszą. To co powinni ludzie wiedzieć, to wiedzą. - mówi nam Sylwia Juszczak.

Sylwia Juszczak miała dwóch mężów. Była związana z Tomaszem Pągowskim, z którym ma dwóch synów - Natana i Vincenta, oraz Magnusem Arnesenem, z którym rozwiodła się w tamtym roku. Mikołaj Krawczyk również ma za sobą kilka nieudanych związków. Od 2005 roku był związany z Anetą Zając, z którą ma dwóch synów - Roberta i Michała. Związek rozpadł się po 7 latach. Aktor związał się wówczas z Agnieszką Włodarczyk. Ta relacja również nie przetrwała. Dziś Sylwia i Mikołaj tworzą szczęśliwą parę. Co więcej - już ze sobą zamieszkali. Parę będzie można oglądać razem w nowym programie Polsat Cafe - "Celebrity Salon".

Zobacz także: Miłość Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak rozkwitła na planie tego show! Zobacz ZDJĘCIA z Celebrity Salon

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk razem.

Reklama

Sylwia i Mikołaj są parą od kilku tygodni.

Reklama
Reklama
Reklama