Sylwia Grzeszczak dba o to, aby pisano o niej wyłącznie w kontekście życia zawodowego i jest jedną z gwiazd, które mocno chronią swoje życie prywatne i raczej nie wypowiada się na temat swojej córki. Tym razem piosenkarka zrobiła mały wyjątek i zdradziła, czy śpiewa razem z Bogną i nie ukrywa, że 8-latka jest bardzo zdolną dziewczynką.

Reklama

Sylwia Grzeszczak szczerze o córce! Padły wyjątkowe słowa

Sylwia Grzeszczak była jedną z gwiazd na festiwalu w Sopocie, a podczas jednego z występów zaśpiewała razem z mężem. Sylwia Grzeszczak i Liber prywatnie są rodzicami niespełna 8-letniej Bogny i teraz piosenkarka w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała o córce:

To jest drugi rok szkolny tak naprawdę, bo pierwszoklasistką już była. Jestem mama i nie ma co ukrywać i dostanie najlepsze wsparcie, jakie mogę jej przekazać

Na pytanie reporterki czy Sylwia Grzeszczak śpiewa razem z córką, artystka wprost odpowiedziała:

Jest zdolną dziewczynką i będę jej kibicować, jakąkolwiek drogę wybierze. Czy będzie śpiewać czy nie będzie. Jest niesamowitą dziewczynką. Najważniejszą istotką w moim życiu.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Sylwią Grzeszczak na temat Bogny. Artystka z wielką czułością mówi o swojej córce.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak jest dumną mamą. Bogna Piotrowska ma już 7 lat. Jest podobna do mamy?

Zobacz także
Podlewski / AKPA

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama